1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Książki
  6. »
  7. Mój Przyjaciel Kubuś

Mój Przyjaciel Kubuś

Kwartalnik „Mój Przyjaciel Kubuś” jest adresowany do przedszkolaków. Każdy numer czasopisma jest związany z kolejną porą roku.

Zawiera wiele pomysłów prostych ćwiczeń i aktywności, które przydadzą się przedszkolakom w nauce pisania i liczenia. Są tu również zadania z logicznego myślenia i ćwiczenia kształcące zdolności manualne. Zapraszamy dorosłych do głośnego czytania dzieciom historyjek pełnych humoru i kolorowych obrazków. Do każdego numeru będzie dołączony prezent brandowany postaciami Disneya.

Nasza opinia:

Pierwszy wiosenny numer kwartalnika „Mój Przyjaciel Kubuś” już w kioskach. To prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników Kubusia Puchata, Prosiaczka i Tygryska, ale dla każdego przedszkolaka, który lubi dobrze się bawić. Bo w kwartalniku pełno jest dobrej zabawy. Ale nie tylko! Nie brakuje tu inspirujących pomysłów, kolorowania, czytania, liczenia i (jak przystało na tę porę roku)  – do wiosny się przygotowywania. Nie od dziś bowiem wiadomo, że nie ma lepszego sposobu na naukę niż umiejętne połączenie uczenia i zabawy!

Co urzekło najmłodszych w „Moim Przyjacielu Kubusiu”? Można wymieniać bez końca – wiosenna gra memo, świetne ilustracje, ciekawe czytanki… Co nas – dorosłych urzekło w magazynie? To, że prawdziwie rozwija kreatywność najmłodszych, że inspiruje, że nie idzie na łatwiznę, że uczy samodzielnego myślenia ( i czytania, i liczenia;). Jakieś mankamenty? Może jedynie jakość papieru. Umówmy się – mogłaby być lepsza;)

Już nie możemy doczekać się kolejnego numeru! Młodzi Przyjaciele, do lektury;) Zdecydowanie polecamy!
Nasza ocena: 4,5/5

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments