1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Kwiaty dla babci i dziadka

Kwiaty dla babci i dziadka

babcia

Ludzie często zapominają o szczególnej roli jaką babcie i dziadkowie pełnią w ich życiu. W dniu ich święta nie zawsze potrafią okazać im należyty szacunek i ciepłe uczucia. Nie zdają sobie sprawy, że świat dzięki nim staje się lepszy, bezpieczniejszy, a zdobywanie wiedzy o wiele prostsze.

Pragnąc uwrażliwić społeczeństwo i wychowywać dzieci i młodzież w szacunku dla wartości rodzinnych oraz zwrócić uwagę na ogromną rolę dziadków w życiu człowieka, Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole (organizacja pożytku publicznego), Biuro Kwiatowe Holandia oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Inicjatyw Społecznych „Perspektywy” postanowiły nadać znaczenie Dniom Babci i Dziadka.

Rozpisano drugą edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kwiaty dla Babci i Dziadka” dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz Konkursu Florystycznego, ogłoszonego na łamach kwartalnika o sztuce układania kwiatów – „Bukiety”. Celem konkursów było uwrażliwienie ludzi na piękno i bogactwo kwiatów, kształtowanie w nich poczucia estetyki, kreatywności oraz umiejętności wyrażania pozytywnych emocji poprzez kwiaty, którymi najłatwiej można podziękować dziadkom za ich dobroduszność.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments