Laktator Philips AVENT z serii Natural

Laktator Philips AVENT z serii Natural, zapewnia dziecku najlepszy start w życie, a mamie najwyższy komfort, aby mogła dłużej karmić piersią.

Philips AVENT prezentuje nowy, komfortowy laktator ręczny z serii Natural, którego unikalna konstrukcja umożliwia łatwe odciąganie pokarmu w wygodnej, siedzącej pozycji. Został on zaprojektowany we współpracy z wiodącymi doradcami laktacyjnymi i jest jedynym tego typu urządzeniem, które nie wymusza pochylania się do przodu, lecz pozwala matce siedzieć swobodnie, w naturalnej, wyprostowanej pozycji. Zwiększając poczucie komfortu, nowy laktator Philips AVENT z serii Natural, stymuluje wypływ mleka, dzięki czemu pomaga mamom dłużej karmić piersią, a dzieciom zapewnia najlepszy start w życie.

Według badań o  przeprowadzonych przez Philips AVENT i Philips Centre for Health and Well-being, 23% kobiet rezygnuje z karmienia piersią w ciągu pierwszych trzech miesięcy, gdyż  jest to dla nich zbyt bolesne. Ponieważ poczucie komfortu podczas odciągania pokarmu powszechnie uznaje się za klucz do sukcesu, nowy komfortowy laktator ręczny z serii Natural wyróżnia się wyjątkową konstrukcją, która nie wymusza pochylania się do przodu podczas odciągania pokarmu, co pomaga się odprężyć i zmniejsza ryzyko bólu pleców.

Komfortowy laktator Philips AVENT z serii Natural wyposażony jest w innowacyjną nakładkę masującą, ciepłą i naturalną w kontakcie ze skórą. Miękkie silikonowe płatki, delikatnie masują pierś i stymulują odruch uwalniania pokarmu. Ułatwiają tym samym jego wypływ i zwiększają produkcję. Kompaktowe rozmiary laktatora ułatwiają odciąganie pokarmu i zapewniają dyskrecję, co jest szczególnie ważne dla mam, które krępuje odciąganie pokarmu w pracy lub w miejscach publicznych. Teraz mamy mogą karmić wygodnie, jednocześnie dostarczając dziecku pokarm najlepiej odpowiadający jego potrzebom.

„Poczucie komfortu jest kluczem do udanego karmienia piersią i ma nie mniejsze znaczenie w sytuacji, gdy matka chce – lub musi – odciągać pokarm dla swojego dziecka. Odczuwany przez nią stres lub dyskomfort może znacząco wpłynąć na ilość pokarmu, jaką będzie w stanie odciągnąć”
– wyjaśnia położna Vicki Scott, doradca Philips AVENT do spraw zdrowia i karmienia niemowląt. „Komfortowy laktator Philips AVENT z serii Natural naprawdę wspiera mamy w podawaniu dzieciom drogocennego pokarmu z piersi tak długo, jak tylko chcą, a jednocześnie maksymalnie ułatwiają im to zadanie. Każda młoda mama staje przed wieloma wyborami i chce podjąć właściwe decyzje, by zapewnić dziecku najlepszy start w życie. Tu właśnie z pomocą przychodzi Philips AVENT”.

Podziel się swoją opinią
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments