Z Londynu do Polski czyli Paddington na święta w Cinema City!

Najsłynniejszy niedźwiadek po Kubusiu Puchatku wreszcie na srebrnym ekranie! Miś Paddington zachwyca rodziny od 1958 roku i jest jedną z najważniejszych postaci w literaturze brytyjskiej.
Od 25 grudnia Cinema City zaprasza na pierwszy pełnometrażowy film Paddington na specjalnych pokazach przedpremierowych! Z okazji świąt Cinema City zaprasza na spotkanie z najsympatyczniejszym i najodważniejszym Misiem w historii światowej literatury! Paddington w Wielkiej Brytanii jest bardziej znany niż Kubuś Puchatek, a bajki z jego przygodami zostały przetłumaczone na 30 języków. Swoje imię zawdzięcza londyńskiej stacji, na której twórca Misia zakupił „pluszaka”.

W Cinema City już od 25 grudnia widzowie będą mieli okazję zobaczyć pierwszą dużą ekranizację tej powieści dla dzieci. Losy Paddingtona przedstawiane były dotąd w niezwykle inteligentnych i lubianych przez dzieci kreskówkach, gdzie prosta kreska łączyła się z pięknym brytyjskim akcentem i bardzo grzecznym językiem angielskim. Nie inaczej będzie w produkcji kinowej, choć animacja będzie miała zupełnie inny wymiar!

W filmie Paddington zobaczymy gwiazdy największego angielskiego formatu. Rodzinę adoptującą niedźwiadka grają takie osobistości jak Hugh Bonneville (Downton Abbey), Nicole Kidman (Grace księżna Monako), Michael Gambon (Harry Potter i Insygnia Śmierci, Część II), czy Sally Hawkins (Godzilla). W dzielnego Paddingtona wciela się natomiast Ben Whishaw znany m.in. z przygód James Bonda: Skyfall. Pokazy przedpremierowe filmu Paddington już 25 grudnia we wszystkich kinach Cinema City.
Przedpremierowe pokazy filmu Paddington odbędą się we wszystkich kinach Cinema City

Od 25 grudnia do 1 stycznia. Regularne seanse w kinach Cinema City od 2 stycznia 2015 r.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

 

Zobacz:  III Salon Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka Kraina Dziecka
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments