Majowe spotkania BoboCamp w Warszawie

Zapraszamy na majowe bezpłatne spotkania dla rodziców BoboCamp. W tym miesiącu spotykamy się dwa razy – 9 maja na Saskiej Kępie i 13 maja na Kabatach. W maju po raz pierwszy zapraszamy na spotkanie mamy mieszkające na Ursynowie. 13 maja, o godzinie 10.00 spotkamy się w kawiarni HockiKlocki (ul. Wańkowicza 4 lok 3a). W trakcie spotkania porozmawiamy z Kasią Malec, psychologiem dziecięcym o budowaniu poczucia bezpieczeństwa u dziecka oraz z doulami ze Stowarzyszenia Doula w Polsce (Izą Sztanederą, Izą Frankowską i Pamelą Kucińską) o tym kim jest doula i co robi.

Wcześniej jednak, bo 9 maja, o godzinie 12.00, spotkamy się na Saskiej Kępie, w kawiarni FikuMikuCafe (ul. Zwycięzców 32). Na tym spotkaniu porozmawiamy o diecie mamy karmiącej piersią, a także w wszystkim co jest związane z karmieniem piersią. Nasze ekspertki – Iza Sztandera (doula i doradca macierzyński) i Gosia Jckowska (doula i doradca żywieniowy) odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, również na te związane z odstawianiem dziecka od piersi. Przypominam, że każde spotkanie z cyklu BoboCamp jest bezpłatne i bardzo mile widziane są na nim dzieci. Zabierajcie, więc swoje maluch, dobre humory i przybywajcie 9 maja(czwartek), o godzinie 12.00 do FikuMikuCafe i 13 maja (poniedziałek), o godzinie 10.00 do HockiKlocki.

Więcej informacji o spotkaniach oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie www.bobocamp.pl oraz na www.facebook.com/bobocamppl

Patronat honorowy nad spotkaniami na Kabatach objął Burmistrz Dzielnicy Ursynów Pan Piotr Guział, a nad spotkaniami na Saskpiej Kępie Burmistrz Pragi-Południe Pan Tomasz Kucharski.

Zobacz:  ECCO Walkathon
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments