Makaron Międzybrodzki

Pamiętacie smak makaronu robionego przez nasze babcie? Pychotka! Makarony Międzybrodzkie są naprawdę bliskie temu ideałowi. Są prawdziwie jajeczne, co w tych czasach stanowi raczej chlubny, wart pochwalenia wyjątek. I są prawdziwie smaczne.

Producent na swojej stronie internetowej przekonuje o złocistej barwie, o wyśmienitym smaku, o sprężystości makaronu. Przesadza? Nie! Pisze smaczną prawdę.

Polecamy wszystkim  – i małym, i dużym miłośnikom makaronów. Wiemy, co jemy? Zdecydowanie tak! A to jest szczególnie ważne dla przyszłych i obecnych mam. Nie od dziś bowiem wiadomo, że to, czym się odżywiamy, ma ogromny wpływ na rozwój psychoruchowy naszych pociech i na naszą kondycję zdrowotną. Po Makarony Międzybrodzkie warto sięgać na co dzień, a zwłaszcza zaś wtedy, gdy to, co my jemy, ma bezpośredni wpływ na naszą pociechę –  w czasie ciąży, karmienia piersią i serwowania bobasowi pierwszych „dorosłych” posiłków.

Makaron 4-jajeczny wstążka
Skład: mąka makaronowa pszenna, mąka semolina z pszenicy durum, 4 świeże jaja, woda..
Wielkość opakowania: 250 g
Smacznego!
Nasza ocena – 5/5

 

Zobacz:  Zmień swoje nawyki żywieniowe na wiosnę
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments