Jagoda Acai na problem z płodnością

Problem niepłodności dotyka 40% kobiet i mężczyzn, oznacza to, że niemal co druga para starająca się o dziecko ma problemy z zajściem w ciążę. Jakie są główne przyczyny niepłodności?

Niepłodność
Marzycie o dziecku? Staracie się od potomstwo od minimum roku, regularnie uprawiając seks bez zabezpieczeń minimum 3-4 razy w tygodniu? To oznacza, że najprawdopodobniej dotknął Was problem niepłodności.

Co należy teraz robić? Koniecznie przyjrzeć się sobie, poobserwować organizm, przeanalizować tryb życia. A to wszystko po to, aby zdiagnozować powód niepłodności i szybko pokonać przeszkody, które stoją na Waszej drodze do szczęścia.

Przyczyny niepłodności
Przyczyn niepłodności może być wiele. Zwykle jednak jest ona wynikiem zaburzeń owulacji i niezdrowego trybu życia. Stres, używki, duża nadwaga lub spora niedowaga – to wszystko może upośledzać płodność i prowadzić do problemów z zajściem w ciążę.

Naturalne rozwiązania
Mamy dwie wiadomość- dobrą i złą. Zła jest taka, że wokół pełno jest czynników upośledzających płodność. Nerwy, przemęczenie, zanieczyszczone środowisko czy choroby wywoływane przez wolne rodniki – to wszystko wpływa na naszą sprawność seksualną i możliwość posiadania potomstwa. A dobra wiadomość jest taka, że negatywny wpływ czynników zewnętrznych na nasze zdrowie można szybko zneutralizować. Jak? Sięgając po naturalne rozwiązania, np. sok MonaVie Oryginal z brazylijską jagodą Acai. To mieszanka 19 najzdrowszych owoców świata, w której prym wiedzie jagoda Acai. Jagoda Acai, zwana brazylijskim złotem, działa na nasz organizm jak leczniczy balsam, poprawia kondycję psychofizyczną, wzmacnia odporność, redukuje negatywne skutki stresu i zmęczenia, wzmacnia witalność, dodaje energii, kontroluje poziom cholesterolu we krwi, dba o właściwy poziom cukru, jednym zdaniem – daje naszemu organizmowi pełną i kompleksową porcję zdrowia. To właśnie dzięki sokowi z jagody Acai możemy cieszyć się świetną formą, także seksualną.

Sok z jagody Acai daje naszemu organizmowi ogromną porcję zdrowia i – w konsekwencji- wzmacnia płodność. O wpływie jagód Acai na płodność przekonały się miliony osób na całym świecie, które dotąd bezskutecznie starały się o potomstwo. Okazuje się jednak, że o mocy soków Acai przekonują nie tylko subiektywne opinie zadowolonych konsumentów, ale i niezależne badania. Ilość witamin, minerałów, antyoksydantów i innych cennych składników odżywczych zawartych w jagodzie Acai jest nieporównywalna z żadnym innym owocem. Dlatego warto zmienić tryb życia na zdrowy, uzupełnić codzienne menu o porcję soku MonaVie i czerpać zdrowie, siłę i witalność z natury.

 

Podziel się swoją opinią
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments