1. Strona główna
  2. »
  3. BABY BOOM
  4. »
  5. Polskie gwiazdy
  6. »
  7. Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Wiemy, w którym jest miesiącu ciąży i znamy płeć jej trzeciego dziecka!

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Wiemy, w którym jest miesiącu ciąży i znamy płeć jej trzeciego dziecka!

Małgorzata Rozenek płeć dziecka

Media obiegła informacja, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Radosną nowinę szybko potwierdził mąż Małgorzaty – Radosław Majdan. W poście na Instagramie przyznał, że ich rodzina w przyszłym roku się powiększy i podziękował żonie za ten piękny dar.

„W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) 😍🤔😜 jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… ❤️ dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze 🎸💪” 

W którym miesiącu ciąży jest Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek jest w czwartym miesiącu ciąży.  Dziecko „Perfekcyjnej” i byłego bramkarza przyjdzie na świat w czerwcu 2020 roku.

Jakiej płci jest dziecko Małgorzaty Rozenek?

Znana jest także płeć maluszka. Okazuje się, że w rodzinie Majdanów pojawi się kolejny chłopiec! Przyszli rodzice cieszą się, że wreszcie spełniło się ich marzenie. Przypomnijmy, że Małgorzata ma już dwóch synów –  13-letniego  Stanisława i 9-letniego Tadeusza.

Jeszcze niedawno Małgorzata Rozenek wywiadzie z cyklu „Mamy moc”, opowiedziała o staraniach o dziecko:

„Oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie stop. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię.”

Gratulujemy!

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments