Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła synka

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan długo czekali  na swoje wymarzone dziecko. Ich plany się ziściły  i  10 czerwca zostali rodzicami małego Henryka. Jako pierwszy radosną nowiną podzielił się ze światem  świeżo upieczony tata. Radosław opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z synkiem i zdradził, że maluszek otrzymał tradycyjne imię,  idealnie komponujące się z  imionami dwóch synów Małgorzaty z poprzedniego małżeństwa, Tadeuszem i Stanisławem. Małgorzata podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z synkiem i napisała – „Napełnił mnie i Radosława wielką wdzięcznością i miłością”.

Z kolei Małgorzata a kazała swoim fanom czekać nieco dłużej na pierwsze zdjęcia z  synkiem. Ale w końcu podzieliła się z internautami swoim szczęściem pisząc – „Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś. mały Cud

Fot. Viva

https://www.instagram.com/p/CBTcPp0BSra/

https://www.instagram.com/p/CBio5CtBdLP/

 

 

Zobacz:  Agnieszka Dygant o macierzyństwie
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments