Mama ma bar – teledysk Centrum Uśmiechu o zdrowym stylu życia

Centrum Uśmiechu, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych Zespołów dla dzieci, którego piosenki znają nie tylko najmłodsi, ale i dorośli.  Ich niezaprzeczalne już hity, na kanale YouTube osiągają milionowe odsłony – „Olimpiada w Jarzynowie” (ponad 32 650 000 mln wyświetleń), „Gruszka” ( ponad 24 800 000 mln wyświetleń).

Znani i lubiani

Na swoim koncie mają blisko 800 zagranych koncertów, w tym na największych trasach koncertowych w kraju – Lato z Radiem, Mamy Maj z Radiem Zet,  Złote Przeboje na Wakacjach, a także na scenach, m.in.: Sala Kongresowa, Klub Muzyczny Stodoła, Hala na Torwarze czy Amfiteatr w Opolu. Współpracują z Agencją Rynku Rolnego oraz z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Dewizą zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć jak dla dorosłych, tylko lepiej, ich znakiem rozpoznawczym jest muzyka o bogatym brzmieniu, gdzie usłyszeć można elementy folku, popu, rocka czy muzyki klasycznej.

Mama ma bar -okladka digital

Nowy teledysk Centrum Uśmiechu

Obecnie, do sieci trafił najnowszy teledysk Zespołu do piosenki „Mama ma bar”. Utwór utrzymany jest w wesołym klimacie i porusza temat, który od lat jest jedną z ważniejszych dewiz jakie przyświecają Zespołowi, tj. zdrowego stylu życia – jedzenia owoców i warzyw oraz aktywności fizycznej.

Piosenka dostępna jest również na Spotify oraz iTunes.

Link do teledysku:

Zobacz:  Nowy album Sade
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments