Mama na maxa – czyli rozwój w czterech dziedzinach

Już 23 kwietnia zaczyna się ogólnopolska wiosenna kampania BuggyGym MAMA NA MAXA!

Huczne rozpoczęcie to wydarzenie plenerowe Wyścigi Wózków BuggyGym, które będzie miało miejsce w kilkudziesięciu polskich i czeskich miastach.

Czym jest kampania?

Kampania MAMA NA MAXA stawia w centrum….wspaniałą mamę:) Bo szczęśliwa mama, to szczęśliwy dom! Kampania będzie trwać 4 tygodnie, podczas których będziemy inspirować mamy do rozwoju w czterech ważnych dziedzinach życia, bo każda MAMA NA MAXA dba o Swojego Smyka i pozostałe 4 „S”:

  • Super Sylwetkę (1. tydzień)
  • Silne relacje (2. tydzień)
  • Spa i Pielęgnacje (3. tydzień)
  • Sjestę i Rozrywkę (4. tydzień)

Wydarzenie plenerowe Wyścigi Wózków BuggyGym będzie miało miejsce 23 kwietnia w kilkudziesięciu miastach w Polsce i Czechach i tym samym rozpocznie wiosenną kampanię. Jak zwykle będzie moc atrakcji dla każdego: trening BuggyGym, Wyścigi Wózków BuggyGym w chodzie na 100 kroków (w kategoriach: mamy, tatusiowie, dziadkowie), pokazy tańca, zabawy w Strefie Dziecka, prelekcje i pikniki.

To będzie wspaniała, sportowa przygoda dla całych rodzin:) W sam raz na rozpoczęcie wiosenno-letniego sezonu.

Kampania BuggyGym MAMA NA MAXA - plakat

Zobacz:  Ruszyła kolejna edycja kampanii Bezpieczny Maluch
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments