Mikołajki w Muzeum Fryderyka Chopina

W dzień św. Mikołaja przestrzeń Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie  zostanie oddana do dyspozycji najmłodszym.

Z okazji mikołajek dzieci będą mogły wziąć udział w wielu grach i zabawach związanych z muzyką i osobą słynnego Fryderyka.

6 grudnia w Muzeum Fryderyka Chopina odbędzie się „Dzień św. Mikołaja u Państwa Chopinów”. Muzeum zaprasza rodziców z dziećmi na wyjątkowe imieniny ojca kompozytora, Mikołaja Chopina. W programie gry i zabawy o tematyce chopinowskiej. Otwarcie nowej ekspozycji Muzeum Fryderyka Chopina było jednym z kluczowych wydarzeń kulturalnych w ramach obchodów Roku Chopinowskiego. Wizyta w Pałacu Ostrogskich jest doskonałym pomysłem na spędzenie czasu w gronie rodziny, zaś innowacyjny, multimedialny charakter ekspozycji Muzeum Fryderyka Chopina z pewnością zachęci najmłodszych do pogłębiania wiedzy o kompozytorze.

Imieniny Mikołaja Chopina organizuje Narodowy Instytut Fryderyk Chopina oraz Wyspy Leonarda. Zapraszamy 6 grudnia 2010 do Muzeum Fryderyka Chopina: Pałac Ostrogskich, ul. Okólnik 1, Warszawa od 14.00 do 18.15.

Wstęp wolny.

Więcej informacji: www.chopin.nifc.pl

mikolaj3

Zobacz:  Zapraszamy do zapisów do grup warsztatowych dla rodziców i dzieci
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments