1. Strona główna
 2. »
 3. NIEMOWLĘ
 4. »
 5. Zakupy
 6. »
 7. Mikrofalowy sterylizator parowy Avent Philips

Mikrofalowy sterylizator parowy Avent Philips

Teraz bycie Mamą i Tatą jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nowy mikrofalowy sterylizator parowy EXPRESS II może pomieścić aż 6 butelek Philips AVENT, więc rodzice mogą za jednym razem wysterylizować pokarm na cały dzień.

Efekt jest taki sam, jak w przypadku sterylizacji parowej, jednak do jego uzyskania wykorzystuje się moc własnej mikrofalówki.

 • Wystarczy wlać do sterylizatora 200 ml wody i podgrzać go w mikrofalówce, aby wysterylizować zawartość w ciągu zaledwie 2 minut.
 • Specjalnie zaprojektowany stojak ułatwia wkładanie artykułów i mieści do 6 butelek o pojemności 260 ml lub 2 butelki o pojemności 260 ml i 2 laktatory ISIS.
 • Zawartość pozostaje sterylna do 24 godzin, o ile pokrywka nie zostanie zdjęta. Dzięki temu dziecko można nakarmić o dowolnej porze dnia lub nocy.
 • Pokrywkę można szczelnie zamknąć za pomocą dwóch zacisków. Nienagrzewające się uchwyty bezpieczeństwa po obu stronach sterylizatora ułatwiają jego przenoszenie.
 • Sterylizator ma 28 cm szerokości i 16,6 cm wysokości, dzięki czemu mieści się w większości mikrofalówek. Jego niewielkie rozmiary idealnie sprawdzają się również w podróży.
 • Tak samo czyszczenie nie sprawia trudności, ponieważ urządzenie można myć w zmywarce.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments