1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Fasolka do karmienia

Fasolka do karmienia

Niemal każda świeżo upieczona mama ma problemy z karmieniem piersią. Przemęczenie, nieumiejętność prawidłowego przystawienia dziecka oraz niepoprawne chwytanie piersi przez maluszka to najczęstsze przeszkody, jakie stają na drodze naturalnemu karmieniu.

Jak pokonać trudności i dać maleństwu wszystko co najlepsze?

Najcenniejszy podarunek

Mleko matki jest najdoskonalszym sposobem żywienia niemowlęcia, szczególnie w pierwszych tygodniach życia. Karmiąc piersią, masz pewność, że zaspokajasz wszystkie potrzeby żywieniowe swojego dziecka, stwarzasz mu najlepsze warunki do prawidłowego rozwoju psychofizycznego, chronisz przed infekcjami. Przystawiając maluszka do piersi, stwarzasz niewidzialną, magiczną nić porozumienia, która będzie Was łączyć przez całe życie. Dlatego nie poddawaj się! Walcz o karmienie naturalne i pamiętaj, że Twoje mleko jest najcenniejszym podarunkiem dla  Twojego maluszka. To inwestycja w jego przyszłość.

Dasz sobie radę

Mleko matki jest idealnie dopasowane do potrzeb niemowlęcia. Dlatego mamy powinny robić wszystko, aby karmić naturalnie. Kluczem do sukcesu jest znajomość podstawowych zagadnień  z zakresu prawidłowego przystawiania maluszka do piersi oraz wypracowanie własnej metody karmienia. Dbanie o komfort karmienia naturalnego jest szczególnie ważne, ponieważ  znaczną część dobry spędzasz z dzieckiem przy piersi. Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich młodych mam jest fasolka poduszka Motherhood ze sklepu www.babymama.pl

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments