MIMIJUMI butelka najbliższa piersi mamy!

W jaki sposób podać mleko mamy, gdy karmienie piersią nie jest możliwe? Czy podanie butelki nie przekreśli chęci naturalnego karmienia piersią? Jak łagodnie odstawić dziecko od piersi mamy? W czym podać mleko jeśli dziecko odwraca głowę od standardowej butli? Poznajcie Mimijumi – butelkę najbliższą piersi mamy, stworzonej z myślą o tym, aby wspierać karmienie naturalne.

Wyjątkowa butelka

Projekt butelki nie jest przypadkowy. Nad jej tworzeniem pracowali specjaliści od laktacji, lekarze pediatrzy, położne, a także mamy karmiące naturalnie. Główny zamysł twórców Mimijumi to stworzenie butelki dla niemowląt, dzięki której możliwe będzie podanie dziecku pokarmu w sposób najbardziej zbliżony do naturalnego. Uzyskali to dzięki formie, budowie i funkcjonalności specjalnego smoczka, którego proces powstawania trwał 5 lat. Sama butelka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest przezroczyste jak szkło, lecz bezpieczniejsze dla niemowlęcia. Zostało ono opracowane w Szwajcarii do zastosowania medycznego, posiada wszystkie certyfikaty wymagane dla materiałów mających bezpośredni kontakt z żywnością. Tworzywo to nie zawiera bisfenolu A (BPA) ani lateksu. Istotną cechą butelki Mimijumi jest także to, że w miarę użytkowania, jej powierzchnia nie matowieje i nadal pozostaje krystaliczna jak szkło.

Mimijumi w akcji

Butelka Mimijumi  zalecana jest do podawania mleka mamy wtedy, gdy karmienie bezpośrednio z piersi jest tymczasowo niemożliwe. Takich sytuacji jest wiele – nieobecność mamy, zapalenie piersi, dyskomfort w czasie karmienia spowodowany popękanymi sutkami itp.
Mimijumi sprawdza się także gdy przychodzi moment, kiedy karmienie naturalne zbliża się ku końcowi, a niemowlę, karmione wyłącznie piersią odmawia picia mleka z butelki. W tym przypadku Mimijumi dzięki wizualnym jak i funkcjonalnym właściwościom, może być lepiej tolerowana przez dziecko, stąd często nazywana jest przez mamy „butelką ostatniej szansy”.

Zobacz:  Butelkowy hit

Wsparcie laktacyjne

Na sukces karmienia piersią składa się wiele czynników, jednym z nich jest profesjonalne wsparcie laktacyjne położnych w pierwszych dniach po porodzie. Butelka Mimijumi jest doceniona przez rosnącą liczbę położnych, które prezentują jej zalety w czasie zajęć w szkołach rodzenia, polecając jako alternatywny sposób karmienia mlekiem mamy. Kobiece mleko zapewnienia niemowlęciu pokarm, który jest dla niego stworzony przez naturę, podkreślamy, że karmienie piersią jest najlepszym i najtańszym sposobem żywienia niemowląt, zalecanymi przez wielu ekspertów oraz WHO.

Rosnąca popularność butelki Mimijumi w Polsce oraz jej niezawodność spowodowały, że stała się ona bardzo pożądanym prezentem dla przyszłych rodziców!

Butelki MIMIJUMI polecają ekspertki z KIDY.pl – sklepu z ekologiczną żywnością dla niemowląt i najlepszej jakości akcesoriami dla dzieci i rodziców.

mimijumi_5

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments