Młoda mama w show- biznesie – Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz to jedna z najbardziej lubianych aktorek młodego pokolenia. Gra w najpopularniejszych polskich produkcjach filmowych, serialowych i teatralnych. Sławę, popularność i rozpoznawalność przyniosły jej m.in. „Prawo miasta”, „Brzydula”, „Na wspólnej” czy „Chichot losu”. Jest piękną, fantastyczną i silną kobietą. Przede wszystkim jednak jest mamą.

Życiowa rola Weroniki

Borys, synek Weroniki, przyszedł na świat w styczniu 2010 roku. I od razu wywrócił życie swojej mamy do góry nogami. Weronika otwarcie przyznaje, że przyjście na świat Boryska bardzo ją zmieniło, pozwoliło pozbyć się kompleksów i niepewności, dało siłę, aby na nowo w siebie uwierzyć.  „Dopiero teraz czuję, że jestem pełnowartościową osobą. Od kiedy on jest w moim życiu, jestem spokojniejsza i bardziej pewna siebie” – wyznała podczas jednego z wywiadów.

Sama, ale nie samotna

Weronika wychowuje swojego synka sama. Nie oznacza to bynajmniej, że młoda i śliczna aktorka czuje się samotna! Wszak ma u swego boku wspaniałego mężczyznę – Boryska! Na co dzień pomagają jej także rodzice. Bez nich łączenie pracy zawodowej z opieką i wychowaniem syna, jak sama przyznaje, byłoby niemożliwe. Szczególnie, że aktorka wiele czasu spędza w pociągu pomiędzy Poznaniem ( w którym mieszka) a Warszawą ( w której pracuje). 

Zobacz:  Mamą być- wywiad z Sylwią Gliwą
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments