1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Mocny sen niemowlaka

Mocny sen niemowlaka

Sen dziecka odgrywa bardzo dużą rolę w życiu całej rodziny.  Niewyspane dziecko to zmora niejednego rodzica.

Marudne i rozdrażnione potrafi wywrócić dom do góry nogami. Wielu rodziców ma problem z usypianiem dziecka, zwłaszcza na początku swej drogi macierzyństwa. Wiele mam, które myślą, że wykąpane, przewinięte i nakarmione dziecko będzie spało spokojnie długie godziny. Rzeczywistość weryfikuje bardzo szybko ten pogląd. Często okazuje się, że życie świeżo upieczonych rodziców podporządkowane jest małemu człowieczkowi i brak im czasu na chwile wytchnienia i odpoczynku. Początki bywają niekiedy trudne i zanim wszystko się unormuje, niejednego rodzica czekają długie, nieprzespane noce.

Problem ze spaniem jest w dużej mierze podyktowany dużymi zmianami jakie wydarzyły się w drodze przyjścia dziecka na świat. Narodziny niewątpliwie były dla niego bardzo wyczerpujące i stresujące. Noworodek był przyzwyczajony w brzuchu mamy do ciemności i ciasnoty. W tym otoczeniu czuł się bezpiecznie. Dlatego, aby czuł się równie komfortowo w nowym miejscu, należy mu stworzyć warunki jak najbardziej podobne do życia płodowego. Przed snem można więc opatulać go w kocyk i postarać się, aby w pokoju było przytłumione światło.

Aby zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki do spania maleństwu, warto pomyśleć o zakupie Cot Canopy. Jest to produkt, który został zaprojektowany przez jedną z mam, która również borykała się z problemem krótkiego i płytkiego cyklu snu u swoich dzieci. Postanowiła jednak wyjść naprzeciw temu problemowi. Opierając się na swoich doświadczeniach stworzyła innowacyjny produkt, który szybko zdobył uznanie wśród innych mam.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments