Na co zwrócić uwagę przy wyborze niani elektronicznej?

Elektroniczna niania to urządzenie bardzo przydatne, zarówno podczas wyjazdów, jak i na co dzień. Warto w nią zainwestować dla własnego spokoju i bezpieczeństwa dziecka. Niania elektroniczna to także doskonały prezent dla mamy i dziecka.

Elektroniczna niania składa się z nadajnika umieszczonego w pobliżu dziecka i z odbiornika, który masz przy sobie. Nadajnik wyposażony jest w czuły mikrofon, dzięki czemu w odbiorniku bez problemu usłyszysz, gdy dziecko się obudzi lub będzie potrzebować Twojej pomocy. Nadajnik i odbiornik komunikują się ze sobą najczęściej za pomocą fal radiowych. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Możesz bez obaw wyjść do ogrodu, wypić kawę w salonie, czy popracować w odległym pokoju. Zasięg niani, w zależności od modelu sięga nawet kilkuset metrów!

Sklep  www.babymama.pl oferuje  markowe, nowoczesne, a co najważniejsze bezpieczne i skuteczne elektroniczne nianie. Cyfrowa technologia dźwięku jest gwarancją  najwyższej jakości dźwięku i bezpieczeństwa jego przesyłu. (Angelcare AC420, Luvion Deluxe-100, SuperNova oraz  PrimaNova). W przeciwieństwie do tradycyjnych niani analogowych rodzic ma 100% pewność, że usłyszysz tylko głos Twojego dziecka i nikt inny nie może odbierać dźwięku z Twojego urządzenia. Niektóre elektroniczne nianie  mogą być czasem zakłócane przez inne urządzenia. Cyfrowa transmisja jest gwarancją połączenia wolnego od zakłóceń.

Dobrej jakości urządzenie, poza standardowymi funkcjami posiada również dodatkowe parametry. Niemal wszystkie nianie posiadają system wizualnej sygnalizacji. To funkcja bardzo przydatna, gdy znajdujesz się w hałaśliwym otoczeniu albo słuchasz muzyki. Większość ma również funkcję kontroli zasięgu – gdy  twój odbiornik straci łączność z nadajnikiem,  urządzenie poinformuje cię sygnałem świetlnym i dźwiękowym. Niania zasygnalizuje również niski poziom naładowania akumulatorków. Nie musisz więc obawiać się, że urządzenie nagle przestanie działać.

Zobacz:  Rożek czy otulacz, co lepsze do otulania dziecka?
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments