1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Wakacje
  6. »
  7. Nadmorskie miejscowości – doskonały cel rodzinnych wakacji

Nadmorskie miejscowości – doskonały cel rodzinnych wakacji

Sum fal, szerokie piaszczyste plaże, spacery oraz bajeczne wschody i zachody słońca czekają na wszystkich zainteresowanych wakacjami nad morzem. Nadmorskie miejscowości oferują wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci, dlatego sprzyjają rodzinnemu spędzaniu czasu.

Natura sprzyjająca zabawie

Osoby mające dzieci dobrze wiedzą, co robią, decydując się na wakacje nad morzem. Pierwsze skojarzenia, które przywołuje nadmorski rejon to piaszczyste plaże i rozbijające się o nie fale – fale wyrzucające na brzeg różnobarwne kamyczki, muszelki, a nawet bursztyny. Pociechy na plaży nie potrzebują wielu zabawek. Mnóstwo frajdy dostarcza poszukiwanie najpiękniejszego kamienia lub muszli, ale również uciekanie przed morską wodą podmywającą plażę. W chłodny cień spacer wzdłuż wybrzeża może być nie lada atrakcją. Wszechobecny piasek to dla maluchów okazja, aby całe wakacje nad morzem spędzić właśnie bezpośrednio nad nim. Z zapałem robią babki z piasku i budują zamki. Nie są do tego niezbędne foremki, wystarczą nawet plastikowe kubeczki po kawie. Wspólne tworzenie z dziećmi piaskowych budowli pozostanie niezapomnianym czasem.

Które miejscowości warto odwiedzić?

Planując wakacje nad morzem, należy się zastanowić nad wyborem miejscowości. Dużą popularnością cieszą się: Kołobrzeg, Świnoujście, Ustronie Morskie, Władysławowo, Łeba i Ustka. Najlepiej odwiedzać je jednak np. jesienią, gdy nie ma już tłumów. W szczycie sezonu lepiej zatrzymać się np. w Darłowie lub przytulonym do niego Darłówku, Trzęsaczu, Mrzeżynie albo Sianożętach. Ze starszym dziećmi warto zaplanować zwiedzanie. Latarnie morskie, muzea oraz zabytki pozwalają na odkrywanie nowych horyzontów.

Nocleg blisko morza – najlepsza opcja dla rodzin z dziećmi

Zabawy nad brzegiem morza są tym, co dzieci naprawdę cieszy, dlatego wybierając zakwaterowanie, warto poszukać go jak najbliżej plaży. Noclegi o różnorodnych standardach można wyszukać za pośrednictwem www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-nad-morzem. Tutaj znajdują się hotele, pensjonaty, apartamenty, pokoje i domki przyjazne rodzinie. Do najwygodniejszych opcji należą apartamenty, dzięki którym wakacje nad morzem można spędzić w idealnych warunkach – własna kuchnia pozwala na przygotowanie jedzenia dla najmłodszych, gdy tylko istnieje taka potrzeba. Standardy wyposażenia są rozmaite, dlatego bez względu na charakter wynajmowanego noclegu warto sprawdzić, czy dostępny jest kącik zabaw dla dzieci. W razie niepogody nie będą się nudzić.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments