1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Ochraniacze na szczebelki do łóżeczka – czy warto je mieć w łóżeczku?

Ochraniacze na szczebelki do łóżeczka – czy warto je mieć w łóżeczku?

Ochraniacze na szczebelki do łóżeczka kolorowe

Ochraniacze na szczebelki do łóżeczka – dzięki nim malec nie uderzy się w główkę, przewracając się z boku na bok czy podejmując próby podnoszenia główki, a jego rączki i nóżki będą skutecznie chronione przed utkwieniem pomiędzy szczeblami.
Ochraniacze na łóżeczko to bardzo dobry i sprawdzony sposób na uczynienie łóżeczka pociechy jeszcze bardziej miękkim, przytulnym i bezpiecznym.

Jakie ochraniacze na szczebelki do łóżeczka?

Tradycyjne ochraniacze sprawdzają się, choć nie zawsze. Dlaczego? Ponieważ dbając o bezpieczeństwo maluszka, jednocześnie zasłaniają mu widok mamy, taty, otoczenia (przez co maluszek może stać się marudny i płaczliwy) i nie przepuszczają powietrza. Osłonki na szczebelki Bumpsters zamieniają łóżeczko w miękkie, przytulne miejsce, bezpieczne nawet dla największych łobuziaków.  Chronią delikatną główkę i ciało dziecka przed zderzeniami z twardymi szczebelkami łóżeczka oraz wybudzeniem ze snu.

Postaw na  funkcjonalność ochraniaczy na szczebelki w łóżeczku dziecka

Bumpsters to unikatowe, oryginalne, pojedyncze osłonki, które są zawijane wokół 2 szczebelków łóżeczka. Efekt? Całkowita ochrona malca przed uderzeniem, pełna cyrkulacja powietrza w łóżeczku i żadnych ograniczeń widoku dziecka oraz rodziców. Ale to nie wszystko. Bumpsters cechują się wysoką funkcjonalnością- są bardzo proste w montażu, łatwe do utrzymania w czystości, odporne na spryt maluchów- nie uginają się pod ich naciskiem, dzięki czemu uniemożliwiają łobuziakom samodzielne opuszczenie łóżeczka.

Osłonki na szczebelki  Bumpsters są wykonane ze 100% bawełny z niepalnym poliestrowym wypełnieniem. Wszystkie materiały użyte do wykonania ochraniaczy do łóżeczka Bumpsters są przetestowane i spełniają najwyższe standardy UE dotyczące tkanin wykorzystywanych w produktach dla dzieci.

Osłonki na szczebelki Bumpsters  cena: 179 pln www.babymama.pl

Ochraniacze na szczebelki do łóżeczka dziecka

Ochraniacze na szczebelki do łóżeczka dla maluszka

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments