Piłka Micky Ball dla kobiet w ciąży i mam

Piłka Micky Ball  dla kobiet w ciąży i mam

Piłka Micky Ball Yoga jest innowacyjnym przyrządem do ćwiczeń sportowych dla osób w każdym wieku. Piłkawraz z matą zabezpieczającą pozwala na bezpieczne wykonywanie ćwiczeń doskonalących umiejętności i możliwości ćwiczącego.

fotokarty

Znakomicie ułatwia rozwój pozytywnych relacji matka i dziecko, a jednocześnie stwarza możliwości połączenia relaksu i zabawy. Piłka została stworzona w oparciu o szeroko zakrojone badania kliniczne. W zestawie z matą pomaga organizować czas zabawy i inspiruje do wykonywania ćwiczeń, jak i na różne sposoby pobudza umysł i ciało, co zwiększa tempo rozwoju dzięki ćwiczeniom o odpowiedniej jakości. Piłka jest interaktywnym przyrządem do ćwiczeń przeznaczonym dla dorosłych.

Obserwując ćwiczących z piłką zauważono rozwój umiejętności fizycznych, takich jak: równowaga, postawa, koordynacja, kontrola dużej i małej motoryki oraz wzmocnienie mięśni i układu kostnego. Rezultatem wykonywania ćwiczeń jest ponadto większa wiara w siebie, kreatywność, zdolność koncentracji i skupienia uwagi. Piłka jest wyrobem bezpiecznym, podczas użytkowania zarówno piłka jak i mata zapewniają optymalną amortyzację i stabilizację podczas ćwiczeń i zabawy.Wielofunkcyjność zestawu polega również na wielu możliwościach jego wykorzystywania zarówno przez kobiety w okresie okołoporodowym oraz opiekunów i dzieci w formie ćwiczeń usprawniających i zabaw ułatwiających rozwój psychomotoryczny.

Myślisz, zwykła piłka a my twierdzimy, że to niezwykła piłka dla każdego! Wykorzystywana do rehabilitacji, fitness oraz treningu ogólnorozwojowego kształtuje równowagę, wzmacnia mięśnie grzbietu. Polecana zwłaszcza dla kobiet w ciąży. Piłka wykonana jest ze specjalnego materiału, co gwarantuje, że po przypadkowym przebiciu nie pęka ona gwałtownie, lecz bardzo powoli traci powietrze. Dzięki temu osoba ćwicząca unika ryzyka ewentualnego upadku. Zwiększeniu bezpieczeństwa służy system ABS (AntiBurstSystem), który w razie uszkodzenia mechanicznego piłki zapobiegnie szybkiej ucieczce powietrza. Piłka może być rodzinnym przyrządem do ćwiczeń lub zabawy.

Piłka Micky Ball Yoga jest również wyrobem praktycznym łatwym w utrzymaniu czystości, z uwagi na rodzaj materiału łatwozmywalnego, łatwym do przechowywania i przenoszenia (przedmiot jest  lekki , z możliwością szybkiej zmiany gabarytów, co ułatwia jego zastosowanie w przypadku kobiet ciężarnych i małych dzieci). Piłka wraz z matą może być używana zarówno w pomieszczeniach zamkniętych (mieszkalnych), jak i otwartych terenach rekreacyjnych (tarasy, ogrody, parki, itd.) co podkreśla jej uniwersalny charakter.

 

cwiczenia-pilka-1 cwiczenia-pilka-2

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl
Katarzyna Pawłowska

Katarzyna Pawłowska

Pomysłodawca portalu, szczęśliwa mama.

Zobacz również

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments