1. Strona główna
  2. »
  3. PIĘKNA MAMA
  4. »
  5. Kosmetyki
  6. »
  7. Oczyszczający płyn micelarny Iwostin Lucidin

Oczyszczający płyn micelarny Iwostin Lucidin

Laboratorium Iwostin w trosce o kompleksową pielęgnację skóry z przebarwieniami rozszerzyło linię Iwostin Lucidin o Oczyszczający płyn micelarny. Preparat działa przeciwzapalnie i depigmentacyjnie, pozostawia skórę skutecznie oczyszczoną i długotrwale nawilżoną. Jego receptura zawiera opatentowane składniki aktywne (Dermawhite®, O.D.A.white™), które niwelują zmiany powstałe na skutek zaburzenia mechanizmu wytwarzania melaniny oraz jej nierównomiernego gromadzenia się w komórkach skóry.

fotokarty

Zmiany barwnikowe są skutkiem zaburzeń powstawania melaniny lub jej nieprawidłowego rozmieszczenia. W naskórku może być zbyt dużo melanocytów (komórek, w których powstaje melanina) lub produkowana ilość melaniny może być za duża. Najbardziej narażone na powstawanie przebarwień są kobiety (80% pacjentów z przebarwieniami) w wieku 20-50 lat (49%) oraz po 50. roku życia (43%)1. Głównym czynnikiem zaburzającym proces tworzenia melaniny w skórze jest promieniowanie UV, dodatkowo szereg innych czynników, m.in. stosowanie preparatów zawierających substancje fotouczulające, ciąża, okres menopauzy, choroby wątroby. Kuracja skóry z przebarwieniami powinna opierać się na stosowaniu preparatów, które redukują bodźce stymulujące aktywność melanocytów, hamują aktywność tyrozynazy (enzymu biorącego udział w tworzeniu melaniny, pobudzanego przez promieniowanie UV) oraz odnawiają warstwę rogową i stymulują złuszczanie naskórka. W przypadku skóry z przebarwieniami dermatolodzy aż w 86% polecają pacjentom stosowanie odpowiednich dermokosmetyków2, takich jak np. Iwostin Lucidin.

Nowość – Oczyszczający płyn micelarny Iwostin Lucidin

Oczyszczający płyn micelarny to preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji i oczyszczania wrażliwej skóry z przebarwieniami i nierówną pigmentacją. Zastosowano w nim innowacyjny oraz przebadany pod względem skuteczności kompleks Dermawhite® NF LS, który działa przeciwzapalnie i depigmentacyjnie. Długotrwale hamuje aktywność tyrazonazy. Kompleks zawiera również kwas glukonowy, który jest odpowiedzialny za „wyłapywanie” jonów miedzi, niezbędnych do powstawania melaniny oraz ma delikatne działanie złuszczające. Opatentowany Hydromanil® zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie warstwy rogowej naskórka, dodatkowo regulując proces jego złuszczania. Zawarta w preparacie alantoina oraz woda termalna z Iwonicza-Zdroju koją i łagodzą podrażnienia.
Preparat nie zawiera barwników ani parabenów.
Pojemność: 240 ml
Cena: 36 zł
Sposób użycia: Należy delikatnie przemywać twarz wacikiem kosmetycznym, nasączonym niewielką ilością płynu, omijając okolice oczu. Stosować rano i wieczorem.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments