1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Książki
  6. »
  7. Opowiadania babuni

Opowiadania babuni

Zbiór klasycznych bajek znanych na całym świecie. Pięknie ilustrowane opowiadania opisujące przygody miłych dziecięcym sercom bohaterów wprowadzają młodego czytelnika w tajemniczy i ekscytujący świat baśni.

Nasza opinia:
To bajki stare jak świat. Stare, ale warte przypomnienia. Jak żadne inne spełniają bowiem wszystkie wymagania stawiane literaturze osobnej, pozwalając najmłodszym zrozumieć świat, odróżnić dobro od zła, zbudować własny system wartości. W „Opowiadaniach babuni” wszystko jest stworzone z myślą o najmłodszych. I mowa tutaj nie tylko o warstwie merytorycznej- bo to klasyka sama w sobie-  ale także o płaszczyźnie graficznej. Warto zwrócić szczególną uwagę na duże, świetne, iście bajkowe ( bajeczne!) ilustracje. One przykuwają wzrok małego słuchacza i stanowią doskonałe uzupełnienie słowa czytanego. Plus za dużą czcionkę, choć wydaje się być zbyt „kanciasta” i jakby nie pasująca do ogólnej łagodności całego tomu opowiadań.

Twarda oprawa, dobrej jakości papier. Nic tylko zasiąść w wygodnym fotelu i czytać, czytać, czytać… Do kupienia w pojedynczych tomach lub w pakiecie. Świetny pomysł na prezent na każdą okazję.

Polecamy! Nasza ocena- 4,5/5

Wydawca: Bellona
Tłumaczenie: Agata Ciastek
96 stron
format 205×280 mm
oprawa twarda

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments