Organic Farm Buddies nowi przyjaciele Twojego malucha

Ekologia wkrada się do każdej dziedziny naszego życia. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji, które są bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i dla naszego środowiska, a także nie kosztują majątku, tak jak to jest w przypadku innowacyjnych zabawek elektronicznych. Na jakie zabawki warto zwrócić uwagę? Oto najciekawsze propozycje.

W sklepach pojawia się coraz więcej zabawek, które nawiązują do stylu Eco, czyli życia zgodnego z naturą. Wiele producentów reklamuje swoje produkty jako innowacyjne, niedostępne nigdzie wcześniej. I faktycznie niektóre z zabawek mogą nas bardzo zaskoczyć nie tylko wyglądem, ale i ceną. A trzeba pamiętać o tym, że ekologiczne zabawki, w pełni bezpieczne dla środowiska, a co ważniejsze dla zdrowia naszej pociechy w cale nie muszą być drogie.

Przykładem mogą być tutaj chociażby drewniane zabawki, które znane są od pokoleń. Takie zabawki mimo swojej prostoty zapewniają doskonałą zabawę, a dodatkowo pozwalają na kreowanie wyobraźni i kreatywności dziecka, a także na naukę podstawowych kolorów, cyfr, liter i wielu innych rzeczy – wszystko zależy od tego, jaki rodzaj zabawki wybierzemy dla swojej pociechy. Na rynku dostępne są między innymi: klocki, jeździki, zabawki do ciągania, pajacyki, puzzle i wiele innych. Wybierając drewniane zabawki trzeba pamiętać o tym, żeby zwrócić uwagę na ich wykończenie – muszą być idealnie wyheblowane oraz pomalowane bezpiecznymi farbami lub lakierem. Wówczas będziemy mieć pewność, że zabawka nie wywoła reakcji alergicznych czy też w inny sposób nie zaszkodzi dziecku.

Również tak popularne przytulanki wykonywane są z ekologicznych materiałów. Przykładem mogą być tutaj zabawki Organic Farm Buddies. Wszystkie elementy zabawek, nawet ich opakowania są wykonane z organicznych i naturalnych składników (opakowania wykonane są z recyklingowanego papieru, zaś napisy na nim wykonane atramentem z soi). Jedną z serii zabawek są zwierzęta z farmy – maskotki dla niemowląt o wysokości 35 cm. Wśród tych przyjaciół z farmy są między innymi: przytulanka świnka, myszka i krówka Organic Farm Buddies. Wszystkie wykonane są z bawełny organicznej oraz wypełnione włóknami kukurydzy, które są hipoalergiczne. Wszystkie maskotki można znaleźć w sklepie www.babymama.pl.

Zobacz:  Poduszka dla niemowlaka - co warto wiedzieć?

Przytulanka Organic Farm Buddies – cena 55 PLN, www.babymama.pl

Przytulanka Myszka Organic Farm Buddies

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments