Ostatnie „Spotkanie z Dobrą Mamą” już 8 października w Rzeszowie

Magazyn ogólnopolski Dobra Mama zaprasza na dziewiąte z kolei, a ostatnie w tym roku bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 8 października 2015 r., o godzinie 16.30 w Hotelu Rzeszów. Hasło przewodnie najbliższych warsztatów to „CIĄŻA I MACIERZYŃSTWO BEZ TAJEMNIC”.
Bezpłatne szkolenia dla kobiet w ciąży organizujemy, mając świadomość, jak bardzo istotne są tego typu spotkania. Do tej pory, w siedzibie DOBREGO DOMU, przy ul. Litewskiej 10 w Rzeszowie, w hotelu Bristol, a teraz w Hotelu Rzeszów, już ośmiokrotnie gościliśmy mamy, tatusiów i osoby towarzyszące przyszłym rodzicom.

Podczas najbliższego spotkania porozmawiamy m.in. o ciąży, o tym jak zapewnić dziecku jak najlepszy rozwój jeszcze w okresie płodowym; podpowiemy jak skompletować wyprawkę dla malucha; przedstawimy mity i obalimy fakty na temat porodu. Z uwagi na obecność wielu tatusiów na każdym spotkaniu nie zapomnimy również o nich – opowiemy o roli taty w czasie ciąży, porodu i opieki nad dzieckiem. Porozmawiamy również o tym jak wyglądają pierwsze tygodnie z dzieckiem, jak się na nie przygotować i czego się spodziewać.
Na wszelkie pytania odpowiadają jak zawsze cenieni eksperci: ginekolog, pediatra, stomatolog, fizjoterapeutka, dietetyk. Podczas spotkania każdy uczestnik może zadać pytanie anonimowo, poprzez formularz, lub na forum.

Nasza inicjatywa została doceniona przez lokalne władze dlatego warsztaty objęte zostały Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca.
Warsztaty są bezpłatne, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja rozpoczęła się 24 sierpnia na stronie www.dobra-mama.pl/spotkanie i potrwa do wyczerpania zakładanej ilości miejsc, warto zatem zarejestrować się jak najszybciej.

Jak zwykle przygotowaliśmy wiele atrakcji i cennych nagród, m.in.

  • pakiet startowy dla każdej Uczestniczki w ciąży: kosmetyki, akcesoria dla dzieci, poradniki, kupony rabatowe do najlepszych sklepów branżowych, jak również atrakcyjne upominki dla osób towarzyszących;
  • konkursy, quizy i zabawy – przy odrobienie szczęścia, rodzice będą mieli szansę na wygranie bardzo cennych nagród;
  • bezpośredni kontakt ze specjalistami – odpowiedzą na każde, nawet najbardziej intymne pytanie;
  • bezpośredni kontakt z przedstawicielami cenionych w branży marek.
Zobacz:  Projekt "Mama rozmawia"

spotkanie_Rzeszow_2015b

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments