“Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca”

“Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca”

„Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca” – jest to nowy projekt Świadomej Mamy. Książka ta łączy edukacyjne artykuły lekarzy z całej Polski z częścią kreatywną do zapisywania wspomnień całej rodziny. Jest to idealny prezent dla przyszłych rodziców, którzy odliczają dni do pojawienia się na świecie maleństwa.

fotokarty

Krótki opis publikacji:

Ekscytacja, radość, czasem odrobina niedowierzania i niepewności – takie uczucia towarzyszą wszystkim rodzicom, który dowiadują się, że ich rodzina się powiększy. Oczekując na pojawienie się małego człowieka, wyobrażamy sobie, jak będzie wyglądać, po kim odziedziczy charakter, a po kim kolor oczu. Czasem pojawiają się też obawy – o zdrowie mamy i dziecka, ale też o to, czy się sprawdzimy jako rodzice, czy podołamy wszystkim obowiązkom.

Świadoma Mama od wielu lat propaguje wiedzę pomagającą kobietom i ich partnerom przygotować się do roli rodziców. Rozwiewa obawy, doradza podczas warsztatów i spotkań. Teraz zaangażowała się w niezwykły projekt. Zebrała doświadczenia ze spotkań z przyszłymi mamami i tatusiami z całej Polski, zaprosiła do współpracy 70 specjalistów z różnych ośrodków oraz wielu dziedzin i powstał wyjątkowy album dla rodziców oczekujących narodzin dziecka.

Ciąża i pierwsze miesiące jego życia rozpisane tydzień po tygodniu. Informacje i porady najlepszych lekarzy, położnych, dietetyków oraz miejsce na zapiski, utrwalenie myśli i uczuć towarzyszących kolejnym tygodniom, zanotowanie ważnych momentów, wklejenie zdjęć USG dziecka, naszkicowanie jego wyobrażonego portretu.Zachowaj na zawsze wszystkie emocje tego niezwykłego czasu.

Książka do kupienia jest na bezpłatnych warsztatach Świadomej Mamy w całej Polsce oraz w księgarniach. Portal baby-shower.pl  jest patronem medialnym książki.

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/swiadomamama/

https://www.facebook.com/Pamiętnik-ciąży-Zapiski-spod-serca-2084746111540624/

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl
Katarzyna Pawłowska

Katarzyna Pawłowska

Pomysłodawca portalu, szczęśliwa mama.

Zobacz również

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments