Pampers Premium Care

Eksperci marki Pampers opracowali innowacyjne, ultracienkie i chłonne pieluszki Pampers Premium Care, które zapewniają „5-gwiazdkową ochronę” delikatnej skóry najmłodszych, gwarantując im „5-gwiazdkowe doświadczenie”.

Dziecko odkrywa świat wszystkimi zmysłami, odczuwając każde doświadczenie znacznie intensywniej niż dorośli. Dzieje się tak, ponieważ układ sensoryczny najmłodszych wyczulony jest na wszelkie bodźce płynące ze środowiska zewnętrznego. Co więcej, przez większość dnia i nocy skóra malca narażona jest na działanie czynników podrażniających, a jej funkcje ochronne nie są jeszcze w pełni wykształcone. Dlatego też w pierwszych latach życia maluszka jego skóra wymaga szczególnej uwagi i ochrony, a poprzez jej właściwą pielęgnację rodzice pomagają malcowi radośnie poznawać świat, wspomagając jego prawidłowy rozwój.

Najbardziej narażony na podrażnienia obszar skóry malca to tzw. strefa pieluszkowa, pozostająca
w bezpośrednim kontakcie z pieluszką. Aby właściwie ją chronić, powinniśmy wybierać pieluszki, które szybko wchłaniają wilgoć, są miękkie w dotyku i przyjemne dla skóry dziecka. Wybierane przez nas pieluszki powinny być również elastyczne oraz maksymalnie przewiewne, co pomoże zapobiec odparzeniom. W ten sposób, zapewniając jak najlepszą ochronę skóry maluszka, nie tylko pomagamy mu lepiej poznawać otaczający go świat, lecz także cieszyć się czułym i troskliwym dotykiem mamy.

Zespół marki Pampers rozumie, jak ważne jest zdrowie skóry dla prawidłowego rozwoju dziecka. Dlatego stworzono pieluszki Pampers Premium Care, które zapewniają 5-gwiazdkową ochronę skóry malca.

Podziel się swoją opinią
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments