1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Kampanie
  6. »
  7. Pełne buzie z Ramą

Pełne buzie z Ramą

rama_kampania

Podczas akcji Uśmiech pełną buzią marki Rama, Agnieszka Maciąg (Ambasador akcji), odwiedzi 21 stycznia Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sokółce. Wizyta jest nagrodą dla pierwszoklasistów, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym Ja i mój kolega z Afryki.

fotokarty

Spotkanie będzie okazją do rozmowy o niesieniu pomocy dzieciom w Kenii poprzez wspieranie działań United Nations World Food Programme (największa światowa organizacja humanitarna walcząca z problemem głodu dzieci na świecie) oraz o zdrowym odżywaniu.

W trakcie wizyt w szkołach Agnieszka Maciąg poprowadzi debaty związane z tematyką zdrowego odżywiania i niesieniem pomocy dzieciom. W ten sposób nawiąże do zagadnień poruszonych w materiałach edukacyjnych przekazanych dzieciom, nauczycielom i rodzicom, którzy przystąpili do programu edukacyjnego Smak zdrowia. Odwiedzi również szkoły podstawowe w Międzylesiu, Myślenicach, Gdańsku i Kaliszu.

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce, podobnie jak ponad 40 tysięcy ich kolegów ze szkół podstawowych w całej Polsce, przystąpili do programu edukacyjnego „Smak zdrowia”. Program promuje zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną oraz uwrażliwia dzieci na problemy innych. Jego tegoroczna, trzecia już edycja została wzbogacona o nowe materiały dydaktyczne. Dodatkowo przekazują dzieciom informacje na temat warunków życia ich rówieśników w Afryce oraz o tym, jak dzięki wspieraniu UN WFP można przeciwdziałać problemowi głodu na świecie. Wyrazem zdobytej w ten sposób wiedzy był udział pierwszoklasistów w trwającym przez cały październik konkursie plastycznym „Ja i mój kolega z Afryki”. Uczniowie przedstawili za pomocą dowolnej techniki swoje pomysły na to, jak pomóc dzieciom z ubogich krajów afrykańskich wspieranych przez markę Rama wraz z UN WFP.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments