Perfumy kobiet gotowych na wszystko

Niemiecka marka LR Health & Beauty Systems zainspirowana serialem „Gotowe na wszystko” („Desperate Housewives”) stworzyła aromatyczny kwartet: cztery różne zapachy odzwierciedlają charakter i temperament każdej z bohaterek serialu.

Perfumy odnoszące się do serialowej bohaterki Gabrielle to kusząca, orientalna mieszanka, w której można odnaleźć prawdziwy owocowy koktajl z ananasa, malin, jeżyn, wzbogacony aromatycznymi płatkami róż i zapachem paczuli.

Kolejną postacią, która zyskała swój zapach jest Suzan: eleganckie i kobiece perfumy powstały z aromatycznej kwiatowej mieszanki wzbogaconej wonią kwiatów pomarańczy, aromatem drzewa sandałowego, cedru i białego piżma.

Na perfumy sygnowane swoim imieniem zasłużyła również Bree – w którą wcieliła się aktorka Marcia Cross. Bree to owocowo-kwiatowe perfumy, których aromatyczna mieszanka opiera się na zapachu zielonego jabłka, malin, jaśminu, konwalii, ambry i wanilii.

Ostatnie perfumy nawiązują do serialowej Lynette. Jest to świeża mieszanka cytrusów, z dodatkiem kardamonu, jaśminu i piżma. (PAP)

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *