Pierwszy cykl spotkań „Mama Rozmawia” zakończony

W Poznaniu zakończyła się pierwsza edycja cyklu spotkań dla kobiet w ciąży – Mama Rozmawia. Mama Rozmawia to przede wszystkim rozmowy o ciąży, porodzie, roli rodzica, wychowaniu, pielęgnacji noworodka i rozwoju dziecka.

A wszystko to w wyjątkowo przyjaznej atmosferze ułatwiającej dyskusję i poznanie innych przybyłych na spotkanie pań. Do tej pory odbyły się 4 spotkania, a każde miało swój własny temat, na który wypowiadał się ekspert. Z psychologiem panie rozmawiały o  uczuciach towarzyszących ciąży i pojawieniu się malucha w domu. Położna opowiedziała o porodzie, pielęgnacji noworodka oraz o tym, jak szybko wrócić do formy.   O rozwoju dziecka, przewijaniu, karmieniu i podróżach mówił niekwestionowany ekspert dziecięcy – Paweł Zawitkowski, znany z Dzień Dobry TVN jako „Zaklinacz Dzieci”. W rolę prowadzącej cykl wcieliła się dziennikarka Anna Maruszeczko.

Spotkania okazały się doskonałą okazją do prezentacji firm i marek posiadających w ofercie produkty dla dzieci, kobiet w ciąży, a także dla młodych mam. Oprócz udziału w dyskusji, w trakcie przerw, partnerzy spotkań prezentowali swoje produkty w tzw. showroomach. Przyszłe mamy miały okazję zapoznać się  z produktami m.in. takich marek jak: Bebe Confort, Maxi Cosi, Bebe Jou, Tommee Tippee, PBKM, Ziaja, Momma, Chicco, Alles i wiele innych.

Kolejna edycja Mama Rozmawia rusza we wrześniu i pojawi się również  w innych miastach.

mama5

mama6

mama8

mama7

Zobacz:  Dzień Dziecka na Zamku Królewskim
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments