1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Poznaj VINTAGEBABY

Poznaj VINTAGEBABY

vintage_baby

Portal Baby-Shower.pl rozmawia z założycielkami sklepu z ciuszkami dla dzieci VINTAGEBABY.

Baby-Shower.pl: Skąd taka nazwa, i co pod nią się kryje?

Józefina Wardenga: VINTAGEBABY to nasze, wspólne z Dotą dziecko. Jest to sklep z używanymi ciuszkami dla dzieci w stylu vintage.

Dota Szymborska: Razem z Józką zdecydowałyśmy się na stworzenie allegrowego sklepu gdzie mamy i przyszłe mamy mogą znaleźć niepowtarzalne ubranka dla swoich dzieci.

Baby-Shower.pl: Czy sklep VINTAGEBABY to coś specjalnego?

J.W.: Obydwie uwielbiamy, gdy nasi synowie są stylowo ubrani. Wiemy, że wiele mam myśli podobnie. To co wyróżnia nasz sklep to właśnie dbałość o szczegóły i jakość ciuszków, które sprzedajmy.

D.S.: Dokładnie sprawdzamy, czy to co proponujemy mamom a tak naprawdę ich dzieciom jest w najwyższym gatunku i nie ma wad. Sprzedajemy używany rzeczy zarówno D&G, GAP (niedostępnej w polskich sklepach) czy znanej już w dużych miastach firmy mothercare. Ciuszki są unikatowe i to sprawia nam ogromną radość – sprzedajemy wyjątkowe rzeczy dla wyjątkowych dzieci!

Baby-Shower.pl: Same jesteście mamami czy to jakoś zmienia wasze podejście do mody?

J.W.: Z pewnością tak! Dzięki temu, że wychowujemy naszych chłopców wiemy np. jak trudnym zadaniem jest czasem ubranie maluszka. Dlatego nasze ciuszki, są oczywiście w stylu VINTAGE ale nie zapominamy o tym, że mają je nosić najmłodsi, muszą być wygodne!

Baby-Shower.pl:  Czy styl vintage jest w Polsce popularny?

D.S.: Myślę, że to zarówno Józka jak i ja mieszkałyśmy na Zachodzie (w Stanach, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii) pozwala to nam patrzeć szerzej na modę dziecięcą. VINTAGEBABY to dopiero początek, wierzymy, że polskie mamy pokochają niepowtarzalność i szyk ubrań w tym stylu

Baby-Shower.pl: Gdzie zatem można was znaleźć?

J.W.: Zapraszamy do allegrowego sklepu VINTAGEBABY a już wkrótce do odwiedzenia strony poświęconej stylowi VINTAGE dla dzieci, ale o tym myślę, że jeszcze będziemy miały okazję porozmawiać.

Baby-Shower.pl: Dziękuję za rozmowę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments