Pozytywna egoistka

Każda z nas pragnie podnieść swój poziom życiowej energii, zaznać niezależności, wolności, siły w życiu czy wyrobić w sobie dobre nawyki emocjonalne. Jeśli jesteś gotowa na realizację wyznaczonych przez siebie wyzwań spędź rok z Pozytywną Egoistką i jej wyjątkowym kalendarzem.

„Rok pozytywnej zmiany” to czwarta część bestsellerowej serii „Egoizm to nie grzech” Dagmary Skalskiej, wydanej przez Wydawnictwo Burda Książki. To jednak nie jest zwykła książka, a terminarz, który – jak zapowiada autorka – ułatwi nam w rok zmienić schematy myślenia oraz zadbać o umysł i ciało. Na kartach tego nietypowego kalendarza znajdziemy wiele wskazówek i porad, które z dnia na dzień pozwolą nam powoli zmieniać swoje nastawienie do życia. To bardzo praktyczny poradnik, książka w jednym bo jest w nim sporo miejsca na notatki, dzięki czemu możemy na bieżąco zapisywać własne obserwacje, myśli czy odkrycia mając pewność, że nigdzie nam nie uciekną

Ten wyjątkowy dziennik, ma na tyle mały rozmiar, że zmieści się w każdej damskiej torebce dlatego możemy mieć go zawsze ze sobą. Dagmara Skalska, za pomocą rad zawartych na kartach książki uczy nas jak powinnyśmy planować swoją dobę, od czego najlepiej zacząć zmiany oraz na czym w pierwszej kolejności się skupić. W każdym tygodniu wyznacza nam zadanie do realizacji, np. „zamiast tworzyć w głowie plan B, C i D skup się na doświadczaniu chwili, bo za moment może się okazać, że Twoje plany są już nie aktualne”. Autorka wspiera nas we wdrażaniu porannych i wieczornych rytuałów, ponieważ jak twierdzi, to jak przygotowujemy się do snu – i czy uda nam się efektywnie zregenerować – będzie decydowało o tym, w jakim nastroju się obudzimy.

Najnowsze dzieło Skalskiej stanowi niejako zeszyt ćwiczeń do wdrażania filozofii pozytywnego egoizmu na co dzień. Autorka twierdzi, że 365 spędzonych z nim dni pomoże odnaleźć nam odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań i spojrzeć na nasze życie z innej, lepszej perspektywy. Obiecuje, że dzięki pracy z terminarzem „Rok pozytywnej zmiany” nauczymy się systematyczności i dyscypliny, wzmocnimy swoją pewność siebie i lepiej poznamy swoje wnętrze. A pamiętnik, który same stworzymy pomoże nam też śledzić ewolucję naszego nowego „ja”.

Zobacz:  "Bajka" Weronika Madryas

okladka_m2

Tytuł:„Rok pozytywnej zmiany”
Kod ISBN: 978-83-8053-139-0
Ilość stron: 200
Cena: 34,90 zł
Wydawnictwo Burda Książki

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments