Progressteron – warsztaty i wykłady dla kobiet

Festiwal Progressteron to warsztaty i wykłady dla kobiet z takich dziedzin jak: zdrowy styl życia, świadome rodzicielstwo, empatyczne porozumienie, szczęśliwy związek, zdrowa kuchnia czy satysfakcjonująca praca.

W tegorocznej edycji uczestniczki będą mogły między innymi dowiedzieć się jak odnaleźć wewnętrzną moc i poczucie bezpieczeństwa, wzmocnić poczucie własnej wartości i zadbać o ważne relacje w ich życiu. Dodatkowo te z kobiet które interesują się zdrowym stylem życia znajdą dla siebie warsztaty kuchni wegańskiej, dowiedzą się jak świadomie używać kosmetyków czy zadbać o formę. Mamy będą mogły wziąć udział w warsztatach z komunikacji z dziećmi, zastanowić się nad swoją pracą marzeń i cieszyć się twórczymi inspiracjami w życiu.

Dodatkowo 8 Października organizatorzy zapraszają na mini-konferencję o finansach w kobiecym wydaniu pod tytułem Kobiety do kasy, która odbędzie się w Ośrodku Kultury Ochoty OKO.

Oprócz kameralnych spotkań w kobiecym gronie, organizatorzy oferują także sesje indywidualne, które odbędą się poza oficjalnym miejscem festiwalu oraz spotkania on-line.

Motywem przewodnim 34 edycji Festiwalu jest: WOLNOŚĆ. Wolność rozumiana jako fundamentalne prawo człowieka do podejmowania niezależnych decyzji, wolność wyboru własnej ścieżki w zakresie działań społecznych, kulturalnych, rozwojowych, zawodowych. Wolność rozumiana również jako odpowiedzialność za innych – rodzinę, współpracowników, podwładnych. Tej jesieni uczestniczki festiwalu będąw spólnie uwalniać: emocje, radość, moc, pieniądze, zdrowie i miłość.

Na warsztaty można się zapisać za pośrednictwem strony festiwalu progressteron.pl. W ramach festiwalu kobiety będą miały możliwość wzięcia udział w kilkudziesięciu warsztatach, które odbędą się 5-6 oraz 19-20 listopada 2016 w Ośrodku Kultury Ochoty OKO, przy ulicy Grójeckiej 75 w Warszawie.

Oprócz Warszawy, festiwal Progressteron organizowany jest także w 4 innych miastach w Polsce:

  • Łodzi (4-6.11),
  • Poznaniu (24-25.09 i 30.09 – 02.10),
  • Wrocławiu (08-09.10 i 14-16.10)
  • i Trójmieście (13-16.10).

PROGRESSteron to pierwsze i jak do tej pory największe tego typu wydarzenie dla kobiet w Polsce. Wszystkie warsztaty psychoedukacyjne festiwalu spełniają wymogi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Organizatorzy już od 13 lat dbają o renomę festiwalu i wysoką jakość oferowanych warsztatów dając tym samym uczestniczkom szanse na poszerzenie świadomości oraz doświadczenie fascynującej przygody rozwojowej na różnych poziomach. W ramach kolejnych edycji PROGRESSteronu odbyło się  już 20 000 warsztatów zorganizowanych przez Dojrzewalnię Róż i jej partnerów. Dotychczas wzięło w nich udział ponad 90 tys. osób.

Zobacz:  Salon Wiosna 2010

zdjecie2-m

‬‬‬‬‬‬Za główny walor Festiwalu uznajemy to, że ma moc przyciągania kobiet – uaktywnia je, inspiruje i wspiera, pokazując różne możliwości na pełne zaangażowanie się w życie – mówi Ewa Tyralik, Szefowa ogólnopolska PROGRESSteronu. Jesteśmy absolutnie pewne, że PROGRESSteron ma ogromny potencjał wpływania na świadomość kobiet i jakość ich życia. Chcemy inspirować kobiety do korzystania z własnych zasobów wewnętrznych takich jak intuicja, empatia, kobieca siła i wykorzystywania tego potencjału w naturalny i dostępny kobietom sposób.

zdjecie3-m

Organizatorem festiwalu Progressteron jest Dojrzewalnia Róż – dojrzewalnia.pl,
współorganizatorem JestemBogata – jestembogata.pl,
głównym partnerem Szkoła Trenerów komunikacji opartej na empatii – szkolatrenerowempatii.pl.
Szczegółowe informacje o festiwalu znajdują się na stronie: festiwalprogressteron.pl

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments