Program fitness w twoim domu- Move Fitness

Nowa gra, wykorzystująca kontroler ruchu PlayStation®Move, to idealny sposób na dobrą kondycję i piękną sylwetkę bez wychodzenia z domu. Dzięki niej można zgubić kilka dodatkowych kilogramów, które mogą pojawić się po Świętach. Codzienna dawka ruchu z Move Fitness™ pozwoli również uniknąć nerwowego dopinania sukienki w Sylwestra. Move Fitness™ prezentuje kompleksowy i rozbudowany program fitnessowy, który pozwala przed konsolą wypracować zgrabną sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy i poprawić kondycję.  Z tą grą ćwiczenia nie są nudne! Gracze mają do wyboru aż 25 różnych wariantów ćwiczeń, które wykonuje się pod czujnym okiem osobistego trenera.

Skuteczny program motywacyjny, czyli ciasna sukienka i osobisty trener

Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń czuwa trener, a podczas gry śledzone są: pozycja, ruchy, siła i technika uderzeń, a także ustawienie barków. Niepoprawnie wykonywane ruchy są korygowane, a liczba spalanych kalorii liczona. Prywatny trener ustawia cele i skutecznie motywuje do ćwiczeń. Regularność wykonywanych ćwiczeń oraz silna wola gwarantują uzyskanie zgrabnej sylwetki i poprawę kondycji w krótkim czasie.

Praca nad sylwetką to też zabawa

Przygotowania do Sylwestra z Move Fitness™ to także przyjemność. Rozrywki dostarczą dyscypliny zabawowe, takie jak „Lodołamacz”, „Koszykówka” czy „Dwa ognie”.  Gra daje możliwość porównywania swoich wyników i efektów dzięki statystykom on-line. Element rywalizacji i współzawodnictwa skutecznie motywuje również do intensywnej pracy nad swoją sylwetką. Efekty będą widoczne już podczas sylwestrowej imprezy.

O grze Move Fitness™

Gra z gatunku fitnessowych, bez ograniczeń wiekowych, dedykowana PlayStation®Move, do której potrzebne są dwa kontrolery ruchu. Oferuje 25 wariantów ćwiczeń fitnessowych, osobistego trenera i spersonalizowane programy.

Rekomendowana cena detaliczna gry to 99 złotych

Podziel się swoją opinią
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments