1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Program Mentor i Grupy Wsparcia Fundacji Wcześniak

Program Mentor i Grupy Wsparcia Fundacji Wcześniak

fundacja_wcześniak

Dzięki pomysłowi i zaangażowaniu Mam wcześniaczkowych powstała w ramach programu Mentor nowa inicjatywa – Grupy Wsparcia.

Ideą główną działania takich grup jest wspieranie rodziców nowo narodzonych wcześniaczków poprzez możliwość rozmowy i co najważniejsze spotkania z rodzicami, którzy już przeszli przez trudny czas – „bycia rodzicem wcześniaka”.

Jak nawiązać kontakt?

Sposób kontaktowania się jest bardzo prosty. Aby uzyskać potrzebne informacje oraz namiary do osób działających w ramach Grup Wsparcia w danym mieście, należy skontaktować się z sekretarzem fundacji, panią Magdaleną Sadecką-Makaruk, pod numerem tel. 0 601 25 28 66

Zakres działania

Grupy Wsparcia powstały przede wszystkim po to, aby stworzyć możliwość nawiązania kontaktu i bezpośredniego spotkania się z rodzicami, którzy mają podobne doświadczenia, którzy przeszli już przez pobyt dziecka w szpitalu, wiedzą, gdzie w danym mieście należy zgłosić się na rehabilitację, a gdzie do sprawdzonego specjalisty (neurologa, okulisty, kardiologa itd.), mają praktyczną wiedzę na temat codziennej pielęgnacji i opieki nad wcześniaczkami.

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments