1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Rodzinne atrakcje w warszawskim ZOO

Rodzinne atrakcje w warszawskim ZOO

W dniu 18. września br. w godzinach od 11.00 do 15.00 bocian Ziggi, maskotka i Ambasador firmy PolskiBus.com zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego na wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Bocian Ziggi zostaje na zimę w Polsce”. Na uczestników czeka wiele atrakcji związanych z tematyką bocianów. Będzie to okazja do uczestniczenia w ciekawych grach, wspólnym budowaniu wielkiego gniazda oraz konkursie rysunkowym. Najlepsze prace młodych artystów zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie na stacji Metro Wilanowska.

„Bocian Ziggi zostaje na zimę w Polsce” to wydarzenie skierowane do wszystkich rodzin, które w niedzielę 18. września 2011 r. odwiedzą ZOO przy ul. Ratuszowej 1/3 w Warszawie. Happening rozpocznie się o godzinie 11.00 i będzie trwał do godz. 15.00. Gospodarzem tego wyjątkowego spotkania będzie Ziggi, a konwencja pikniku będzie nawiązywała do tematyki bocianów. Podczas niedzielnego spotkania z Ziggim na wszystkie dzieci będzie czekało wiele atrakcyjnych i nawiązujących do tematyki bocianów gier, quizów, zabaw oraz konkurs rysunkowy. Najlepsze prace przygotowane przez maluchy wezmą udział w specjalnej wystawie, którą PolskiBus.com zorganizuje na stacji Metro Wilanowska. Dodatkowo autorzy trzech najlepszych prac zostaną nagrodzeni rocznymi karnetami do ZOO. Główną atrakcją happeningu będzie wspólne budowanie dużego gniazda dla bociana Ziggiego, który chce zostać na zimę w naszym kraju. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekać będą słodycze i małe upominki.

W trakcie spotkania, ok. godz. 13 zostanie również oficjalnie przekazany firmie PolskiBus.com Certyfikat Adopcji Bocianów przez przedstawiciela ZOO i Fundacji PANDA. Od sierpnia br. firma PolskiBus.com wspiera rozwój warszawskiego ZOO. W ramach Akcji Honorowej Adopcji firma objęła opieką bociany, uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Przekazywane środki pomagają w pielęgnacji i ochronie tych pięknych i kochanych przez nas ptaków.

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments