Rodzinne Targi z Gwiazdami w Warszawie – edycja 2016

Dnia 12 marca 2016 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się  II Rodzinne Targi z Gwiazdami. Tego dnia Pałac odwiedzi tysiące warszawskich rodziców, zewsząd rozbrzmiewać będzie radosny dziecięcy śmiech, wnętrza wypełnią się wysokiej klasy produktami dla całej rodziny, a powietrze nasyci się zapachem kawy i słodkości rodem z paryskich kawiarenek. Przez cały dzień odbywać się będą koncerty, animacje, loterie i konkursy z cennymi nagrodami dla całej rodziny, a 200 firm zaprezentuje najlepsze usługi i produkty niezbędne w każdym domu, przydatne każdemu rodzicowi i cieszące każde dziecko.

Kilka tysięcy wysokiej klasy powierzchni wystawienniczej typu premium, eleganckie wnętrza Sali Marmurowej i Sali Ratuszowej PKiN to gwarancja komfortowych warunków do prezentacji i promocji marki oraz sprzedaży produktów. Doskonała lokalizacja eventu , moc przygotowanych atrakcji oraz intensywna kampania promocyjna poprzedzająca wydarzenie to zapowiedź ogromnego zainteresowania i frekwencji warszawskich rodziców poszukujących wysokiej jakości produktów i usług dla siebie i swoich dzieci.

200 Wystawców-liderów rynku w swoich branżach , najwyższy poziom organizacyjny, szeroki wybór prezentowanych marek-każdy znajdzie coś dla siebie! Ogromny wybór oferowanych produktów i usług, nowości, spotkania ze specjalistami, zakupy w promocyjnych cenach, animacje, loterie i konkursy z bardzo cennymi nagrodami, strefa relaksu, strefa dla dzieci i wiele więcej!

Szczegółowe informacje: www.kidzone.com

Rodzinne-Ttargi-z-gwiazdami

Zobacz:  Kolejna edycja Znaku Jakości KidZone
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments