Sekretne Plany Biznes Mamy! Kalendarz 2021 dla aktywnych zawodowo mam

Bycie pracującą mamą to dziś wyzwanie. Odpowiednia organizacja czasu jest nieodłącznym elementem każdego dnia. Kobieta, która decyduje się połączyć macierzyństwo z pracą ma twardy orzech do zgryzienia. To nie jest nic nowego, jednak współczesne realia, pokazują ile ciężkiej pracy, wysiłku nas to ksoztuje. Coraz więcej kobiet decyduje się zostać #BiznesMamą i właśnie z myślą o nich powstał kalendarz – tworzony już 4 rok!

Zainspirował nas wszechświat

Okładka gra główne skrzypce. To od niej wiele zależy, czy zwróci uwagę odbiorcy. W tym roku zainspirował rysunek 4letniego chłopca, który pasjonuje się kosmosem. Wszechświat, konstelacja – zainspirowała do stworzenia subtelnej i niecodziennej okładki. Pracująca mama jest jak wszechświat – nieokiełznana, potężna, jest wszędzie i ma bezgraniczną moc! Do tego powinna być jak taka, prawdziwa gwiazda – świecić najmocniej! Realizować swoje pasje i cele.

BiznesMama to właśnie ty!

Pracujesz na etacie? Prowadzisz własną firmę? To kalendarz idealny dla Ciebie! Znajdziesz w nim wszystko co potrzebujesz, podziały na dni, tygodnie i miesiące. Zaplanujesz ważne sprawy dotyczące życia zawodowego jak i rodzinnego. Dzięki niemu będziesz mieć wszystko poukładane i o niczym nie zapomnisz. Dodatkowo posiada idealny wymiar (A5), który zmieści się do każdej damskiej torebki.

kalendarz 2020 4

W kalendarzu znajdziesz osobne miejsce na:

 • plany oraz notatki na kolejne miesiące
 • planery tygodniowe,
 • kwartalnik rozwojowy #BiznesMamy czyli ćwiczenia do pracy nad samą sobą w domowym zaciszu,
 • kalendarz dzienny podzielony na część zawodową i domową.

Specjalnie dla Ciebie – indywidualnie zaprojektowany kalendarz, stworzony z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

 • Twarda, spersonalizowana okładka.
 • Oryginalny design.
 • Mnóstwo miejsca na notatki.
 • Podział na plan dzienny, tygodniowy i miesięczny.
 • Jest dostosowany do aktywnych zawodowo mam.
 • Połączenie kalendarza z plannerem.
 • Kwartalnik rozwojowy #BiznesMamy, czyli ćwiczenia do pracy nad samym sobą w zaciszu domowym.
 • Idealny format pasujący do damskiej torebki (A5).
Zobacz:  Zabawki będą bezpieczniejsze
kalendarz 2020 5

Do kupienia w wybranych sklepach i księgarniach m.in Bonito.pl, Taniaksiazka.pl, motyleksiazkowe.pl.Pomysłodawca: Marta Gargas – trener mentalny Structogram Polska.Działania marketingowe i PR: Ewelina Salwuk-Marko, Agencja kreatywna Sal-Mar. Zdjęcia produktowe: Jagoda Gramala

Patroni medialni:

Mamo pracuj! ; Modna Częstochowa; Imperium Kobiet; Feszyn.com; Law Business Quality; Prawo dla Mam; Młoda Mamo; Go Women; Woman In The World; Szczypta Luksusu; Mamy Czas; Vit Woman; My Mamy ; Kobiety Przy Kawie; Prawo Kobiet. Druk: Kropka i Kreska

kalendarz 2020 1
kalendarz 2020 3
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments