Slow Weekend 2015 w Soho Factory w Warszawie

Podczas drugiej edycji slow weekend, która odbędzie się w dniach 20-21 czerwca na terenie soho factory, zaprezentuje się ponad 400 Wystawców. Oprócz atrakcji dla dzieci, designerskich mebli, ciuchów i dodatków, organizatorzy proponują uczestnikom strefę vege i nie chodzi tu tylko o jedzenie.

W namiocie magazynu Vege  będzie można kupić książki o tematyce wegetariańskiej i pro zwierzęcej oraz gadżety, z których całkowity dochód zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Viva m. in. wydawanie magazynu Vege. Wykład na temat „KORZYŚCI I ZAGROŻENIA DIET ROŚLINNYCH”, który poprowadzą dietetyczki z WEGE CENTRUM. Będą także dostępne materiały edukacyjne dotyczące zdrowego i etycznego stylu życia oraz porady dietetyczne. Podczas imprezy będzie można kupić naturalne kosmetyki, produkowane bez zbędnej chemii i nietestowane na zwierzętach.

Slow Weekend po raz kolejny zaangażuje się w działania charytatywne. Zbierane będą środki na Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach, a MICHAŁ TORZECKI, warszawski artysta i malarz zaprezentuje swoje prace obrazujące zwierzęta do adopcji. Część dochodu ze sprzedaży prac zostanie przekazana na rzecz Fundacji Viva, a dokładnie na namiot edukacyjny w Schronisku!

Podczas imprezy wystawi się m.in. SHOWROOM www.showroom.pl – Partner Strategiczny Slow Weekend, a o strefę dla najmłodszych zadba Partner Slow Weekend ELLE DECORATION

20-21 czerwca 2015 r., Soho Factory, Warszawa, ul. Mińska 25, godziny otwarcia: 10:00 – 20:00, wstęp wolny!

slow_weekend

Zobacz:  Targi Moje Dziecko 2010 na Torwarze w Warszawie
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments