Spotkanie z cyklu Aktywne Mamy już 28 kwietnia w Poznaniu

Macierzyństwo i poprzedzająca ten etap ciąża to czas, który daje tyle radości, co niepokoju. Niesie on bowiem za sobą zarówno euforię jak i obawy. O bezpieczeństwo malucha, o jego rozwój i prawidłową pielęgnację, o karierę zawodową po urlopie macierzyńskim czy wychowawczym. W dobie internetu znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytania nie jest łatwo, dlatego lepiej zasięgnąć wiedzy ekspertów.

Aktywne Mamy to ogólnopolska inicjatywa edukacyjna, która ma na celu szerzenie wiedzy na temat świadomego macierzyństwa, rozwoju dziecka w pierwszych latach życia, a także propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia w ciąży i po porodzie.

Taka inicjatywa to dobra okazja, by w kobiecym gronie spotkać się i porozmawiać o tym wszystkim, co ważne jest dla każdej obecnej i przyszłej mamy.

Zależy nam na tym, by spotkania odbywały się cykliczne i poruszały różne zagadnienia związane z macierzyństwem, bezpieczeństwem malucha i jego prawidłowym rozwojem — mówi Anna Berdowska, koordynator projektu.

W poznańskiej edycji przewidziano warsztaty i konsultacje z ekspertami: pierwsza pomoc, chustonoszenie, pokaz gimnastyki ciążowej, porady adwokata z zakresu prawa pracy i prawa rodzinnego, porady logopedy, warsztat z zakresu fizjoterapii dla dzieci, pokaz treningu RSA, biofeedback dla kobiet ciężarnych oraz kobiet w połogu, kulinarne podpowiedzi dla przyszłych mam i mam z degustacją Nie zabraknie także stoisk wystawienniczych, a także zabaw i animacji dla najmłodszych, konkursów i atrakcji dla rodziców (rodzinna sesja fotograficzna).

Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia w Starym Browarze (Słodownia, Półwiejska 32) w godzinach 17.00-20.00.

Udział w w evencie jest bezpłatny. Na spotkania obowiązuje rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie: http://aktywne-mamy.pl/rejestracja-na-event-28-kwietnia-w-poznaniu/

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 23 kwietnia.

AktywneMamy-plakat

Zobacz:  Warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców już 13 grudnia w Starym Browarze
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments