Spotkanie dla mam BoboCamp w Warszawie

Bezpłatne spotkania dla rodziców BoboCamp mają już rok i na pewno nie kończymy działalności. Już dzisiaj zapraszamy Was na wrześniowe spotkania na Kabatach i Saskiej Kępie.

Zaczynamy 19 września, o godzinie 12.00, na Saskiej Kępie w kawiarnii FikuMikuCafe, znajdującej się na ul. Zwycięzców 32. Ponieważ jest to nasze jubileuszowe spotkanie nie może zabraknąć na nim osoby, która przez ten cały rok kibicowała nam, no i jako pierwsza zdecydowała się na współpracę ze mną, czyli Izy Sztandery. Iza poprowadzi warsztat masażu dzieci i niemowląt. W trakcie spotkania z Izą porozmawiamy o tym, czym jest dotyk, do czego i dlaczego go potrzebujemy,  o korzyściach rodziców i maluszków jakie płyną z masowania, jak bawić się dotykiem i czerpać z tego radość. A na koniec zrobimy sobie masaż dłoni.

Natomiast drugim naszym gościem będzie Pani Ewa Tomczak-Słomka, która jest logopedą dziecięcym i była gościem drugiego spotkania BoboCamp. Z Panią Ewą porozmawiamy o problemach w rozwoju mowy jakie mogą pojawić się u dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Natomiast na spotkania na Kabatach zapraszamy 27 września, o godzinie 10.00 do kawiarni HockiKlocki, znajdującej się przy uli. Wańkowicza 4 lok 3. Porozmawiamy na nim o powrocie do formy po ciąży i porodzie oraz o relacjach partnerskich po pojawieniu się dziecka.

Jako pierwsza wystąpi Monika Cywińska, która jest instruktorką fitness. Na co dzień Monika pracuje w warszawskich fitness clubach, a także jako instruktor indywidualny. A po rozgrzewce pałeczkę przejmie Pamela Kucińska – doula, dobrze wszystkim znana z wcześniejszych naszych spotkań. Z Pamelą porozmawiamy o tym jak być dobrą mamą, żoną i kochanką i w tym wszystkim nie zwariować.

Dodatkowo w związku z naszym jubileuszem mamy do wygrania (na obu spotkaniach) książki „Zmień chemię na jedzenie” autorstwa Pani Julity Bator.

Plan spotkania w FikiMikuCafe na Saskiej Kępie 19 września

Zobacz:  Spotkanie dla przyszłych mam w Katowicach

12.00 Powitanie

12.10 Iza Sztandera – masaż dzieci i niemowląt
13.10 Przerwa

13.20 Ewa Tomczak-Słomka – rozwój mowy u dzieci w wieku wczesnoszkolnym
Plan spotkania na Kabatach

10.00 Przywitanie

10.10 Monika Cywińska – instruktorka fitness „Jak dbać o formę w ciąży i po porodzie” – również dla mam starszych dzieci
11.10 Przerwa

11.15 Pam Kucińska – „Matka, żona i kochanka. Jak pogodzić te role?”

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a zarejestrować można się na stronie www.bobocamp.pl lub na www.facebook.com/bobocamppl/events.

 

bobocamp zaproszenie 2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments