„Spotkanie z Dobrą Mamą” w Rzeszowie

Magazyn ogólnopolski Dobra Mama zaprasza na ósme już bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży z cyklu „Spotkania z Dobrą Mamą”. Najbliższe spotkanie odbędzie się 23 czerwca 2015 r., o godzinie 16.30 w Hotelu Rzeszów. Hasło przewodnie wydarzenia to „Szczęśliwe 9 miesięcy, udane macierzyństwo”.

Bezpłatne szkolenia dla kobiet w ciąży organizujemy, mając świadomość, jak bardzo istotne są tego typu spotkania. Do tej pory, w siedzibie DOBREGO DOMU, przy ul. Litewskiej 10 w Rzeszowie oraz w hotelu Bristol, już siedmiokrotnie gościliśmy mamy, tatusiów i osoby towarzyszące przyszłym rodzicom.

Podczas najbliższego spotkania porozmawiamy m.in. o ciąży, o tym jak zapewnić maluszkowi najlepszy rozwój w brzuszku; podpowiemy jak skompletować wyprawkę dla bobasa; przedstawimy mity i obalimy fakty na temat porodu. Z uwagi na obecność wielu tatusiów na każdym spotkaniu nie zapomnimy również o nich – opowiemy o „narodzinach ojca”, czyli roli taty w czasie ciąży, porodu i opieki nad dzieckiem. Porozmawiamy również o tym jak wyglądają pierwsze tygodnie z dzieckiem.

Na wszelkie pytania gości odpowiadają cenieni eksperci: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, położne, doradcy laktacyjni, dietetycy, fizjoterapeuci.Inicjatywa spotkań została doceniona przez lokalne władze dlatego warsztaty objęte zostały Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca.Warsztaty są bezpłatne, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja będzie możliwa od 25 maja na stronie dobra-mama.pl/spotkanie i potrwa do wyczerpania zakładanej ilości miejsc.

Jak zwykle przygotowaliśmy wiele atrakcji i cennych nagród, m.in.:

• Pakiet startowy dla każdej Uczestniczki w ciąży: kosmetyki, akcesoria dla dzieci, poradniki, kupony rabatowe do najlepszych sklepów branżowych, jak również atrakcyjne upominki dla osób towarzyszących;
• Konkursy, quizy i zabawy – przy odrobienie szczęścia, rodzice będą mieli szansę na wygranie bardzo cennych nagród;
• Bezpośredni kontakt ze specjalistami – odpowiedzą na każde, nawet najbardziej intymne pytanie, które będzie można zadać również anonimowo;
• Bezpośredni kontakt z przedstawicielami cenionych w branży marek.

Zobacz:  Wybieram Macierzyństwo w Koninie

8_spotkanie_Dobra_Mama_2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments