Świadoma Mama intymnie – bezpłatne spotkanie w Szczecinie

Już 25 kwietnia Paulina Holtz spotka się z przyszłymi i świeżo upieczonymi Mamami ze Szczecina, by propagować ideę świadomego macierzyństwa.
Świadoma Mama intymnie to warsztaty poświęcone zdrowiu intymnemu i seksualności kobiet w ciąży i po porodzie.  Podczas spotkania poruszymy tematy intymne, które często znajdujące się jeszcze w sferze tabu. Porozmawiamy o częstych  problemach seksuologicznych kobiet, zmianach, jakie zachodzą w ciele i psychice kobiety w ciąży i po urodzeniu dziecka, o zdrowiu intymnym i jego profilaktyce. Pojawią się również zagadnienia dotyczące zdrowej diety w czasie ciąży i urodzeniu dziecka, a także żywienia niemowląt.

Łamiemy kobiece tabu
Spotkanie adresowane jest do kobiet w ciąży i obecnych mam. Podczas spotkań uczestniczki będą miały okazję porozmawiać z ekspertami oraz wymienić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi ciąży i porodu. Do grona specjalistów należeć będą między innymi: ginekolog, seksuolog oraz dietetyk.
Partnerem Merytorycznym programu jest preparat LaciBios femina i portal zdrowieintymne.pl
Przewidywane atrakcje to między innymi quizy edukacyjne z nagrodami, zestawy upominkowe dla każdej z uczestniczek oraz sesja zdjęciowa!
Ambasadorka kampanii to znana i aktywna mama, aktorka Teatru Powszechnego w Warszawie, telewidzom znana z serialu Klan – Paulina Holtz. Aktorka prowadzi rozmowy z ekspertami i chętnie opowiada o swoich doświadczeniach macierzyństwa:

„Odkąd jestem Mamą moje życie gwałtownie przyśpieszyło. Pojawiło się w nim mnóstwo nowych informacji, ciekawych ludzi i fantastycznych projektów. Z niektórymi związałam się na dłużej. Należy do nich m.in. Świadoma Mama, która teraz pojawia się w nowej odsłonie czyli „Intymnie”. Uważam, że warto przypominać młodym Mamom, że ich świat, który kręci się wokół dziecka, nie będzie spełniony, jeśli kobiety nie zadbają także o siebie. Trzeba dbać o swoje zdrowie intymne, pielęgnować swoją kobiecość i pamiętać, że szczęśliwa Mama to dużo szczęśliwsze dziecko!” – tłumaczy aktorka.

Najbliższe spotkanie programu Świadoma Mama intymnie już 25 kwietnia w Hotelu Novotel przy al. 3 Maja 31. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.
Zapisy na warsztaty odbywają się na portalu www.SwiadomaMama.pl.

Zobacz:  Zapraszamy na szafing do Krakowa

szczecin mama2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments