1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Świadoma Mama we Wrocławiu

Świadoma Mama we Wrocławiu

Świadoma Mama rozpoczyna drugą – ogólnopolską edycję, której hasło przewodnie to: „Mama bez tajemnic. Piękna i aktywna!”

Już 13 października we Wrocławiu startuje druga edycja Świadomej Mamy – akcji kierowanej dla wszystkich mam. Celem bezpłatnych warsztatów jest propagowanie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja i wspieranie kobiet w wyjątkowym okresie macierzyństwa.

Wrocławskie spotkanie Świadomej Mamy poprowadzi popularna aktorka i pełna energii mama – Aleksandra Woźniak, znana miedzy innymi z serialu „13 posterunek”, czy „Linia życia”.

Co na spotkaniu?

Wraz z ekspertami zastanowimy się nad zdrowiem, dietą i urodą przyszłej mamy. Każda z nas pragnie zachować atrakcyjny wygląd, klasę i seksapil, dlatego porozmawiamy o tym, z jakich zabiegów kosmetycznych można korzystać w czasie ciąży, a jakie wykonywać ćwiczenia, by zachować idealną sylwetkę po porodzie. Ważne są także relacje z partnerem, sprawy bliskości i intymności. Na pytania i wątpliwości młodych mam odpowiedzą wykwalifikowani specjaliści: kosmetolog, fizjoterapeuta oraz seksuolog
.
Wszystkie panie z brzuszkami oraz aktywne mamy zapraszamy do Hotelu Diament na godz. 17.00. Na uczestniczki spotkania czekają atrakcyjne nagrody.

Zostań Świadomą i Mamą! Już teraz zarejestruj się na bezpłatne spotkanie: www.Swiadoma.Mama.pl

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments