Szczoteczki do higieny jamy ustnej w nowej, zimowej odsłonie

Zima rozgościła się już na dobre. Dlatego w portfolio marki Curaprox nie mogło zabraknąć specjalnej edycji szczoteczek manualnych CS 5460 adekwatnych do pogody za oknem. Limitowana linia dostępna jest w dwóch wersjach. Każda z nich zachwyca delikatną kolorystyką – pierwsza łączy klasyczną biel i błękit, a druga biel z pudrowym różem, natomiast dwukolorowe włosie szczoteczek doskonale odwzorowuje wirujące w powietrzu płatki śniegu. Już teraz wprowadź nieco zimowego nastroju również do swojej łazienki!

Szczoteczki Curaprox CS 5460 skradły już wiele serc. Za co klienci je pokochali? Za idealne połączenie delikatności i skuteczności. Ultracienkie włókna CUREN® to najbardziej bezwzględny pogromca płytki bakteryjnej. Gęsto rozmieszczone na główce szczoteczki nadają wyjątkowej mocy czyszczenia. Opatentowane włosie CUREN® nie nasiąka wodą podczas mycia, przez to zachowuje swoje właściwości czyszczące. Te niezwykle delikatne włókna gwarantują, że dziąsła i szkliwo zębów pozostaną nieuszkodzone. Mycie zębów ułatwia także lekko odchylona główka oraz ośmiokątna rączka szczoteczki pomagająca wygodnie utrzymać ją pod prawidłowym kątem 45 stopni w kierunku linii dziąseł. Piękne kolory każdej ze szczoteczek, wprowadzają do codziennej higieny wiele radości!

Cena dwupaku WINTER: 53 zł

szczoteczka do zębów
szczoteczka do zębów

Zobacz:  Badania sportowe dla dzieci – jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo małego sportowca?
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments