1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Szumisie nie tylko szumią, ale też….. śpiewają!

Szumisie nie tylko szumią, ale też….. śpiewają!

szumisiowe kołysanki

Dla młodych rodziców usypianie dziecka nie jest prostą czynnością. Najczęściej dziecko jest noszone na rękach, co nie sprzyja usamodzielnianiu bobasa. Są jednak sposoby na to, by nawet niemowlę zasypiało samo w łóżeczku. Oprócz sposobów na rynku dostępne są urządzenia, które ułatwiają zasypianie dzieciom! Jak wiemy, sen jest bardzo ważny dla rozwoju dziecka.

Wyrośliście z szumów? Czas na kołysanki!

Noworodki i niemowlaki uwielbiają zasypiać przy szumie, dlatego tak łatwo usypiają przy dźwięku odkurzacza lub suszarki do włosów. Na rynku dostępne są znacznie ciekawsze przedmioty, które wydają podobny dźwięk i pomogą w usypianiu dziecka! Mowa tutaj o szumisiach. Z wiekiem jednak potrzeby dzieci się zmieniają i zmienić muszą się też rytuały przy zasypianiu. Gdy dziecko rośnie, należy wprowadzać nowe i bardziej rytmiczne piosenki. Dlatego, z myślą o starszakach, powstały nowe Szumisie z kołysankami! Przytulne, miękkie i pięknie nucące najbardziej znane melodie do snu.

szumisie

Główka maskotki ma kształt przytulnej podusi, żeby maluchy mogły przy zasypianiu przytulić się do swojego misia. A w brzuszku ukryte jest serduszko z 16 piosenkami. Do wyboru jest 8 melodii w wersji śpiewanej i 8 nucanek. To, co wyróżnia szumisiowe kołysanki, to wyjątkowa aranżacja. Wszystkie nagrane są delikatnym, nastrojowym głosem, tak żeby dzieci mogły wyciszyć się i spokojnie zasnąć.

W serduszku Szumisia jest też miejsce na własne nagranie! Rodzice mogą zanucić i nagrać swojemu maluchowi swoją kołysankę czy opowiedzieć bajkę, która będzie utulała go do snu, kiedy przyjdzie pora na samodzielne zasypianie. Posiada jeden przycisk za pomocą którego można zmieniać kołysanki. Dzięki temu dziecko może wybrać dowolną piosenkę dla siebie podczas zasypiania.

szumiś z kołysankami

Poznaj szumisiowe kołysanki

Wśród szumisiowych kołysanek znajdują się najpopularniejsze melodie do snu, m.in.: Na Wojtusia z popielnika, Ach śpij Kochanie, Idzie niebo ciemną nocą czy Już gwiazdy lśnią. Taki repertuar to sprawdzony sposób na uspokojenie i usypianie bobasa. Cichy i rytmiczny dźwięk daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala na relaks dziecka. Według badań naukowych kołysanki pomagają rozbudować wyobraźnię malca. Szumisie mają w swoim repertuarze linie melodyczne sprawdzone od pokoleń.

Maskotka uszyta jest z miękkiego i miłego w dotyku materiału. Można prać ją w pralce, należy jednak pamiętać o wyjęciu mechanizmu. Posiada wszystkie atesty i jest bezpieczna dla najmłodszych dzieci. Misie w całości produkowane są w Polsce.

Więcej informacji o maskotkach znajduje się na stronie: https://szumisie.pl

szumiś
Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments