1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Targi dla Rodziców i Dzieci Mamy Dziecko

Targi dla Rodziców i Dzieci Mamy Dziecko

W dniach 15-16 października 2011 roku w Szczecinie odbędzie się pierwsza edycja Targów dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO.

Organizatorzy planując targi przeprowadzili ankietę wśród rodziców z regionu, aby poznać ich oczekiwania wobec pierwszej tak dużej imprezy w Zachodniopomorskiem.

Wśród wystawców obecne będą firmy oferujące artykuły dziecięce, zabawki, odzież, żywność, sprzęt i akcesoria, kadra placówek i organizacji działających na rzecz dzieci i rodziny, oraz przedstawiciele lokalnych samorządów.

Aby sprostać wymaganiom rodziców na terenie targów powstanie kilka stref tematycznych. Każda z nich oferować będzie szereg atrakcji:

1. Konsultacje z ekspertami z zakresu zdrowia, prawa rodzinnego, edukacji i pedagogiki. Bezpieczeństwo finansowe rodziny, współczesne metody wychowawcze, psychologia dziecięca. Lekarze, specjaliści, pielęgniarki i położne szpitala „Zdroje” doradzają z zakresu takich dziedzin, jak m.in.: prawidłowa opieka nad ciążą, dbanie o noworodka i wcześniaka, karmienie piersią, reagowanie na oparzenia i wypadki.

2. Warsztaty „Brafitting” – perfekcyjnie dobrany biustonosz. „Spętani miłością” – czyli jak nosić dziecko w chuście. „Tummy Tub” – mycie niemowląt specjalnym wiaderkiem. „Mama i ja”, „Tata i ja” – czyli jak twórczo i aktywnie bawić się ze swoim dzieckiem.

3. Badania okulistyczne dzieci, „Gabinet zdrowej nóżki” – bezpłatne badania przesiewowe dla uczestników targów przeprowadzane przez firmę Spondylus, pomiar masy ciała oraz wzrostu (BMI), oznaczenie poziomu cukru we krwi, pomiary ciśnienia tętniczego i utlenowania krwi.

4. Dobra zabawa dla maluchów. Plac zabaw i występy na scenie. Animatorzy zapewnią opiekę nad dziećmi, mnóstwo rozrywek dla całej rodziny oraz konkursy z nagrodami.

Data: 15/10/2011
Miasto: Szczecin
Miejsce: Międzynarodowe Targi Szczecińskie, ul. Struga 6-8, 70-777
Organizator: Międzynarodowe Targi Szczecińskie

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments