Targi Dziecięce Junior Expo w Olsztynie

W dniach 16-17 maja 2015 roku w olsztyńskiej Hali Urania odbędzie się 1. edycja Warmińsko-Mazurskich Targów Dziecięcych Junior Expo.
Na dwa dni Hala Urania zamieni się w świat dziecięcej zabawy. Na targach zaprezentują się firmy z branży dziecięcej z Warmii i Mazur oraz innych części Polski. Oprócz tego będzie możliwość uczestniczenia w eksperckich konsultacjach, warsztatach, spotkaniach i pokazie mody dziecięcej.

Od dawna olsztyński rynek domagał się zorganizowania dużej imprezy targowej w branży dziecięcej, która zgromadzi nie tylko znane firmy, ale również pokaże najnowsze trendy z tej branży. Podczas 2-dniowych targów połączonych z konkursami, pokazemmody, spotkaniami z ciekawymi osobami, odwiedzający będą mogli uzyskać szczegółowe informacje o bieżących produktach, jak i zapoznać się z nowościami i usługami:

Planowane atrakcje podczas targów:

  • Konkursy z nagrodami dla dzieci i rodziców
  • Bezpłatne porady (laktacyjne, z logopedą, pedagogiem, fizjoterapeutą dzieci i dorosłych)
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna dla dzieci
  • Pokazy tańca, balet dla dzieci

Więcej informacji na temat targów można znaleźć na fanpage Junior Expo: juniorexpo.pl

Junior-Expo1

Zobacz:  Wybieram Macierzyństwo w Łodzi
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments