Targi Mamy Dziecko w Szczecinie – edycja 2014

Targi Mamy Dziecko są jedynymi w północno-zachodniej Polsce targami poświęconymi branży dziecięcej, co roku odwiedzanymi przez ok. 4000 młodych rodziców, dziadków, opiekunów i dzieci.Targi te co roku gromadzą około 50-70 wystawców prezentujących produkty i usługi niezbędne na etapie planowania rodzicielstwa oraz pielęgnacji, wychowania i rozwoju małych dzieci. W programie targów są również konsultacje z ekspertami z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa, edukacji i wychowania. Dla rodziców, opiekunów i dzieci przygotowywane są również warsztaty sprzyjające rozmowom, wymianie doświadczeń i edukacyjnej zabawie.

Targi Mamy Dziecko służyć mają także konsolidacji rynku branży dziecięcej. Ich zadaniem jest tworzenie przestrzeni spotkań dla przedsiębiorców poszukujących klientów i partnerów do współpracy, kadry placówek i organizacji działających na rzecz dzieci i rodziny, przedstawicieli lokalnych samorządów.

Nowością w tym roku będzie Kongres Rodziców, podczas którego specjaliści z danych dziedzin poruszą ważne tematy społeczne, psychologiczne i edukacyjne. Zgodnie z zamysłem organizatorów kongres ma mieć formę otwartych konsultacji i dyskusji z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy do Szczecina w dniach 18-19 października 2014.

Więcej informacji znajduje się na stronie targów: http://mts.pl

Portal www.baby-shower.pl jest patronem medialnym targów.

targi-mamy-dziecko-Szczecin-2014-2targi-mamy-dziecko-Szczecin-2014-3 targi-mamy-dziecko-Szczecin-2014-4 targi-mamy-dziecko-Szczecin-2014-5 targi-mamy-dziecko-Szczecin-2014-6 targi-mamy-dziecko-Szczecin-2014-7 targi-mamy-dziecko-Szczecin-2014-8 targi-mamy-dziecko-Szczecin-2014-9

Zobacz:  Strusiopisanki w Holiday Inn
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
hanka
hanka
9 lat temu

rozczarowały mnie tegoroczne targi mało wystawców ,słaby program żenada nic dla dziecka i rodzica