1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Targi Mother&Baby Wrocław 2011

Targi Mother&Baby Wrocław 2011

Już 20-21 sierpnia 2011 na terenie Hali Stulecia , Wystawowa 1 odbędą się znane i lubiane również we Wrocławiu największe w Polsce Targi Mother & Baby.

Odbywają się tylko raz w roku we Wrocławiu i są jedynym takim wydarzeniem , które oferuje tak szeroką ofertę dla kobiet spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi od 0 – 9 lat.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych tematyką ciąży oraz rozwoju i edukacji małego dziecka. Podczas Targów Mother & Baby odbędą się m.in.: bezpłatne: konsultacje pediatryczne, szkoła rodzenia, szkoła pielęgnacji niemowlaka, warsztaty wiązania chust, szkolenia dla rodziców dotyczące udzielania pierwszej pomocy dziecku. Odbędą się również ciekawe wykłady dotyczące np. szczepień małych dzieci, kiedy jechać z małym dzieckiem do lekarz, edukacja małego dziecka. Dla dzieci m.in. spektakl z niepowtarzalnymi piosenkami z Akademii Pana Kleksa, przedstawienie teatralne Jacek i Placek, Wyścigi Raczkujących Maluchów, zajęcia edukacyjne dla dzieci i da całej rodziny.

Pani Reni Jusis przyjęła zaproszenie na tegoroczną edycję Targów Mother & Baby również we Wrocławiu.

Wrocław , teren Hali Stulecia ul. Wystawowa 1
20-21.08 2011
Godziny od 10:00 – 17:00
Cena biletu – 12 zł
Dzieci do 18. roku życia gratis !

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments